Středa 12. srpna 2020svátek má Klára 29 °C skoro jasno Předplatné LN

Diskuse k článku: Prosili mě, ať od startu vyjedu rychleji než včera, bavila novináře Koukalová

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 9
  • Poslední: 19.3.2017 0:46
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
J. Kulihrach 19.3.2017 0:39

Je skvělá. Světová špička ve své profesi, milá, krásná, a ještě charakterní, nezlomená, zásadová. Zpráva dopingových specilistů uvede skoro 30 jmen podvádějících ruských biatlonistů - ten počet sám je šílený! MOV a WADA vydají doporučení mezinárodním sportovním svazům, ať žádné velké akce nesvěřují Rusku a ať ruské sportovce uvedené v McLarenově zprávě potrestají. A šéf IBU lobuje pro ruské pořadatele, odmítá svolat mimořádný sjezd, který by ho mohl odvolat (řádný se koná až po ZOH v Koreji) a blokuje zpřísnění trestů za doping - I KDYŽ 150 biatlonistů ze Světového poháru (tj, skoro všichni, kromě Rusů, Bělorusů a Kazachů) a skoro všechny národní svazy (včetně norského) jsou podepsáni pod peticí za zpřísnění trestů za doping a za potrestání všech dopujících! I norští fuńkcionáři a biatlonisté se od Bessebergova jednání distancovali!

Má rovnou páteř. IBU by také měla nechat šetřit výhrůžky smrtí, které ona, Fourcade a další dostávají - tak, jak to dělá WTA a ATP pro tenisty.

Z. Pátek 18.3.2017 20:36

Je milá. A má úroveň. Ještě jsou lidi, na které Čech může být hrdý. (Naštěstí ve všech oborech lidské činnosti, stejně jako tady ve sportu - jen naši současní státníci by se holt měli chytit za frňák).

J. Krajíček 18.3.2017 20:40

Souhlas. Nejenom státníci ale i banda ruských filcek, které si říkají Češi, zaplavující diskuse nadávkami na naší mistryni světa a loňskou vítězku světového poháru!

J. Kulihrach 19.3.2017 0:39

Naprostý souhlas.

P. Masek 18.3.2017 18:50

Gábinka nějak zapomněla ve svém horlivém projevu dodat, že dneska tomu stejnému pánovi rukou s úsměvem potřásla. Jo, zřejmě jí vedení českého biatlonu začalo rychle navigovat, abychom nezůstali ve svém boji s větrnými mlýny úplně sami.

J. Krajíček 18.3.2017 20:38

Na každé diskusi s Gábinou Koukalovou onanuje Masek při stejné lži!!! Koukalová Bessebergovi ruku podala. Nikoliv se před ním klaněla, jak jsi psal na jiné diskusi a nikoliv s úsměvem. Viděli to miliony lidí, tak zde nelži. Tvoje stokrát opakovaná lež se pravdou nestane!!!

P. Masek 18.3.2017 21:34

Pane Krajíčku, ani vulgárním urážením nezměníte faktum, že Gábinka podle pokynů vedení změnila přístup a šéfovi BU se klaněla se svým velmi širokým úsměvem. Zřejmě se chystá do politiky, inteligenci má dostatečnou.

A vaše komunistická hesla si nechte na svůj prvomájový průvod, jestli ho tedy ještě ta vaše bošlevická strana nebo váš miláček Zeman pořádáte.

A. Reček 18.3.2017 21:35

Některé zahraniční noviny otiskly foto z té ceremonie, kde ona drží pravou ruku za svým tělem vzadu a nepodává ji tomu šéfovi. V levé drží obdrženou kytici květin. Samozřejmě byl k tomu i kladný komentář.

J. Kulihrach 19.3.2017 0:46

To bylo z pátečního předávání. V sobotu mu ruku podala s ledovým obličejem a ruka byla jako leklá ryba. Norská televize pro mezinárodní přenos ji zabrala zezadu - asi si to zase Besseberg stačil domluvit jako na mistrovství světa tu taškařici pro kamery s Fourcadem (poté, co opustil sztupně vítězů, když tam nastoupila ruská štafeta s Loginovem). Na všechny ostatní se Gábina smála a chovala se přátelsky. Besseberg se snad bojí nejen vlastního vyšetřování a soudů, ale i o život, jinak by se v té neudržitelné situaci nedržel jako klíště. Norský svaz a sportovci už se od něho při mistrovství světa distancovali, tak je čas na norském policejním a soudním systému, aby se pochlapil tak, jako to nakonec udělal švýcarský v případě Blattera, a začal ho vyšetřovat.

Biolog Komárek: Jsme účastníky největšího sociologického experimentu všech dob

Biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří románů Stanislav... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Měsíce trvající pandemie nám převrátila životy naruby. Známý biolog, filozof a autor dvou desítek odborných knih a tří...

Brzy dospěju do bodu, kdy si účet na Facebooku zruším, říká Lucie Výborná

Lucie Výborná | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium „Je to hra. Hra, která by měla být přínosná, užitečná, inspirativní,“ říká o své práci moderátorka Českého rozhlasu...

Proč koronavirus už téměř nezabíjí. Vytratí se, nebo se vrátí ještě silnější?

Zdravotník odebírá vzorky pro testování na covid-19 v indické Kalkatě. (23.... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Premium Koronavirus je záhadný. Nečitelný. I když ho zkoumají ti nejchytřejší lidé, pořád o něm víme málo. Chová se jinak. Je...