Čtvrtek 5. srpna 2021, svátek má Kristián
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Ronaldinho chce i přes zákaz do Číny

Sport

  10:56
BARCELONA - Ronaldinho je přesvědčen, že bude hrát za Brazílii na olympijských hrách v Pekingu, a to i přesto, že ho Barcelona odmítla uvolnit a očekává, že se zapojí do přípravy na novou sezonu.

Ronaldinho - míčový kouzelník. foto: AFP

Osmadvacetiletý Brazilec, který už dlouhou dobu projevoval touhu v Pekingu hrát, byl trenérem Dungou nominován jako jeden ze tří hráčů starších 23 let. Barcelona však na svých webových stránkách prohlásila, že se musí Ronaldinho hlásit na pondělním startu společné přípravy klubu.


Dvojnásobný držitel ocenění pro nejlepšího hráče světa si je i přes zamítavé stanovisko klubu jistý, že se k brazilskému týmu připojí. "Nemyslím si, že jsem ztratil šanci hrát na olympijských hrách. Naopak se už vidím, jak odvádím v Pekingu dobrý výkon a vracím se domů se zlatou medailí," prohlásil Ronaldinho na úterní tiskové konferenci na jedné z jeho charitativních akcí v Sao Paulu.


"Jsem velice šťastný a motivovaný, že jsem součástí týmu. Mým cílem je co nejlepší příprava na olympijské hry, protože hrát na nich je poctou, která se dostane jen několika hráčům", dodal Ronaldinho.

Autor:

Mohlo by vás zajímat