Neděle 25. září 2022, svátek má Zlata
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Rozhodčí okrádal své kolegy

Sport

  15:11
BRATISLAVA - Přední slovenský hokejový rozhodčí Milan Mášik okradl podle sobotního vydání deníku Šport při zápase v šatně své kolegy.
Hokej - ilustrační foto.

Hokej - ilustrační foto.

Během čtvrtečního přípravného utkání slovenské reprezentace s Norskem ve Skalici údajně odcizil dalším rozhodčím 15 eur (asi 400 korun).

Kolegové Mášika už nějaký čas podezírali, proto si před utkáním poznamenali čísla bankovek. Ty poté skutečně zmizely a policie začala případ vyšetřovat. Před osobní prohlídkou se Mášik podle Športu pokusil vyhodit peníze oknem na toaletě, ale nakonec se přiznal.

Policie případ vyšetřuje jako přestupek. "Situaci budeme řešit po velikonočních svátcích, počkáme si na stanovisko komise rozhodčích. Případ určitě půjde před disciplinární komisi," uvedl generální sekretář hokejového svazu Igor Nemeček.

Čárový sudí Mášik rozhodoval na mistrovství světa v letech 2004 a 2007. Zúčastnil se i olympijských her v Turíně, kde byl nominován na finálový zápas mezi Švédskem a Finskem.

Autor:

Test kočičích kapsiček. I z krmiva za deset korun může zvíře dostat vše

Premium Kočky nám sice někdy připadají mlsné, ale ony jen v miskách hledají to, co jejich tělu prospívá nejvíc: maso plné...

Extra steh po porodu navíc? Rodičky děsí ponižující husband stitch

Premium Přivést dítě na svět znamená pro většinu žen prožít si mnoho vypjatých chvil. Vyrovnat se s průběhem porodu nemusí být...

Zesnulá královna bude i za stovky let vypadat jako živá, říká balzamovač

Premium Trvající pieta ve Velké Británii za zesnulou královnu Alžbětu II. a vystavení rakve vyvolává mimo jiné řadu otázek...

Mohlo by vás zajímat