17. ledna 2019 13:28 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Ruský ultimátní zápasník zdemoloval banku. Nechal díry ve zdi, otevřené bankomaty, popral se s policií

Ruský MMA bojovník Džabrail Duzajev. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ruský MMA bojovník Džabrail Duzajev. | foto: Instagram duzaev_13_02.

MOSKVA / PRAHA Interiér prakticky na odpis, všude spousta střepů a rozbitých bankomatů. To vše padlo za oběť řádění ruského ultimátního zápasníka Džabraila Duzajeva, který si asi potřeboval zchladit emoce v jedné moskevské bance. Pochopení pro to ale neměli místní policisté.

Videa ze zásahu se objevila na videoportálu Youtube. Je na nich vidět Duzajev, vykopávající dveře banky a mířící váhavým pohybem pryč. Snaží se jej zastavit policisté, ale ulice je namrzlá, klouže, a zatčení narušitele pořádku probíhá pomaleji, než by si asi strážci zákona přáli.

Na druhém je natočen samotný interiér banky, jak vypadá po řádění ruského zápasníka, který v oktagonu bojoval ve třech zápasech, ze dvou z nich odešel poražen. Na videu jsou vidět díry ve zdech, rozmlácené bankomaty a střepy všude, kam jen oko dohlédne.

Poslední utkání absolvoval Duzajev v roce 2016, a podle svého Instagramu se chtěl k soubojům vrátit, ale spíše to vypadá, že se bude prát maximálně v ruské věznici.

Opepřete si vztah lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout
Opepřete si vztah lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se kterými si můžete užít nejen na svátek zamilovaných. Stačí vytisknout, nastříhat a obdarovat partnera i sebe.

Najdete na Lidovky.cz