17. ledna 2019 13:28 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Ruský ultimátní zápasník zdemoloval banku. Nechal díry ve zdi, otevřené bankomaty, popral se s policií

Ruský MMA bojovník Džabrail Duzajev. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Ruský MMA bojovník Džabrail Duzajev. | foto: Instagram duzaev_13_02.

MOSKVA / PRAHA Interiér prakticky na odpis, všude spousta střepů a rozbitých bankomatů. To vše padlo za oběť řádění ruského ultimátního zápasníka Džabraila Duzajeva, který si asi potřeboval zchladit emoce v jedné moskevské bance. Pochopení pro to ale neměli místní policisté.

Videa ze zásahu se objevila na videoportálu Youtube. Je na nich vidět Duzajev, vykopávající dveře banky a mířící váhavým pohybem pryč. Snaží se jej zastavit policisté, ale ulice je namrzlá, klouže, a zatčení narušitele pořádku probíhá pomaleji, než by si asi strážci zákona přáli.

Na druhém je natočen samotný interiér banky, jak vypadá po řádění ruského zápasníka, který v oktagonu bojoval ve třech zápasech, ze dvou z nich odešel poražen. Na videu jsou vidět díry ve zdech, rozmlácené bankomaty a střepy všude, kam jen oko dohlédne.

Poslední utkání absolvoval Duzajev v roce 2016, a podle svého Instagramu se chtěl k soubojům vrátit, ale spíše to vypadá, že se bude prát maximálně v ruské věznici.

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!