19. července 2014 20:54 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Sela pobavil diváky, na obra Karloviče si vzal židli

Dudi Sela si na Iva Karloviče přinesl židli. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Dudi Sela si na Iva Karloviče přinesl židli. | foto: Lidovky.cz

PRAHA Když chorvatský tenista Ivo Karlovič na turnaji v Bogotě porazil Izraelce Dudiho Selu, naskytl se divákům zvláštní výjev. Sela po poslední výměně místo k síti odběhl za kurt a přitáhl odtamtud židli. Důvod? Chtěl obejmout o 30 centimetrů většího soupeře.

Karlovič je se svými 208 centimetry výšky opravdový dlouhán a Sela po každém z pěti vzájemných utkání přemýšlel, jak svého kamaráda obejmout. Přišel na to až v Bogotě.

"Po vítězství jsem šel k síti, ale Dudi odcházel pryč a přinesl si židli. Byl to hezký moment, je to fajn kluk," povídal pětatřicetiletý Karlovič.

"Jsme dobří přátelé, vždycky jsem ho chtěl obejmout a tohle byla ta pravá chvíle. Myslím ovšem, že i se židlí jsem byl pořád nižší," komentoval situaci Sela.

Karlovič sice zvítězil dvakrát 7:6, za roztomilý moment si však zasloužil potlesk i poražený Izraelec.

Lidovky.cz

Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?
Moje dcera má dvě mámy. Mám na to právo?

Jsem mámou jedné úžasné holčičky, která si žije ve svém batolecím světě a nic ji netrápí. To však bohužel nemohu úplně říct o sobě, tak jsem se rozhodla se ze svých obav a pochyb aspoň vypsat.