8. listopadu 2014 14:38 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Smetánka z Turnaje mistrů. Berdych vyfotil nejlepší tenisovou selfie

Tenisová smetánka. Tomáš Berdychovi se povedla unikátní selfie. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tenisová smetánka. Tomáš Berdychovi se povedla unikátní selfie. | foto: Facebook Tomáše Berdycha.

LONDÝN/PRAHA Novak Djokovič, Roger Federer, Andy Murray... Tomáši Berdychovi se podařil v Londýně netradiční kousek. Před svůj mobilní telefon dokázal nahnat všechny účastníky Turnaje mistrů, fotografie se pak stala hitem na sociálních sítích.

Berdych nasdílel unikátní selfie v pátek večer, v sobotu po poledni měla už přes 26 tisíc „lajků“. „Best tennis selfie ever (nejlepší tenisová selfie všech dob),“ napsal k tomu aktuálně sedmý tenista světa.

Berdych v pozdějších hodinách zvěčnil kompletní nastrojenou osmičku ještě jednou, tentokrát přímo před multifunkční O2 arenou, kde se prestižní turnaj od neděle bude odehrávat. Na fotografii jsou (zleva) Raonic, Federer, Murray, Wawrinka, Djokovič, Nišikori, Čilič a sám Berdych.

Ke stejnému tématu přidal Berdych ještě jeden příspěvěk. To když nasdílel příspěvěk jednoho ze svých fanoušků, který v návaznosti na povedenou selfie vtipně ukazuje rozdíl v komunikaci mezi mužskou a ženskou tenisovou elitou.

mjkMartin Křížek