Sobota 3. prosince 2022, svátek má Svatoslav
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Smetánka z Turnaje mistrů. Berdych vyfotil nejlepší tenisovou selfie

Sport

  14:38
LONDÝN/PRAHA - Novak Djokovič, Roger Federer, Andy Murray... Tomáši Berdychovi se podařil v Londýně netradiční kousek. Před svůj mobilní telefon dokázal nahnat všechny účastníky Turnaje mistrů, fotografie se pak stala hitem na sociálních sítích.

Tenisová smetánka. Tomáš Berdychovi se povedla unikátní selfie. foto: Facebook Tomáše Berdycha.

Berdych nasdílel unikátní selfie v pátek večer, v sobotu po poledni měla už přes 26 tisíc „lajků“. „Best tennis selfie ever (nejlepší tenisová selfie všech dob),“ napsal k tomu aktuálně sedmý tenista světa.

Berdych v pozdějších hodinách zvěčnil kompletní nastrojenou osmičku ještě jednou, tentokrát přímo před multifunkční O2 arenou, kde se prestižní turnaj od neděle bude odehrávat. Na fotografii jsou (zleva) Raonic, Federer, Murray, Wawrinka, Djokovič, Nišikori, Čilič a sám Berdych.

Ke stejnému tématu přidal Berdych ještě jeden příspěvěk. To když nasdílel příspěvěk jednoho ze svých fanoušků, který v návaznosti na povedenou selfie vtipně ukazuje rozdíl v komunikaci mezi mužskou a ženskou tenisovou elitou.

Autor:

Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?
Jako z pohádky Hrnečku, vař! Uvaří multifunkční hrnec Concept skutečně za vás?

Chodit s celou rodinou do restaurace je drahý špás. A tak se vaření stává nepostradatelnou součástí našeho života a taky předmětem partnerských...

Mohlo by vás zajímat