14:47
game
Azarenková však následně otáčí průběh gemu a nakonec jej získává ve svůj prospěch. Potvrdila tak zároveň brejk z předchozí hry. Ve druhém setu vede 3:0.
14:46
P. Kvitová
Při servisu Azarenkové se hraje vyrovnaná partie. Kvitová se dvakrát dotáhla a poté se po skvělém returnu ujala vedení 30-40.
14:42
game
Ve druhém setu se Kvitové až tak nedaří. Trápí se i při vlastním servisu. V druhém gemu prohrává už 0:40. Poté sice odpověděla jedním fiftýnem, ale v následné výměně poslal míček do sítě. Azarenková vede 2:0.
14:40
game
Azarenková nakročila do druhého setu skvěle. Zlepšeným servisem donutila soupeřku k chybám a první hru pro sebe získala bez ztráty míčku. 1:0.
14:39
P. Kvitová
Kvitová v prvním setu s výjimkou uvodních gemů jednoznačně dominovala a zaslouženě jej ovládla jasným poměrem 6:1.
14:36
set
Petra Kvitová na základní čáře nechybovala a čistou hrou ukončila první set. Ten ovládla v poměru 6:1.
14:35
P. Kvitová
Česká tenistka se znovu může opírat o svůj první servis. V krátkém sledu předvedla tři esa a vede 40:0.
14:35
game
Petra Kvitová využívá brejk a vede 5:1.
14:33
P. Kvitová
Při servisu Azarenkové se Kvitové daří a za stavu 30-40 má brejbol.
14:30
game
Kvitová při svých dalších dvou servisech nezaváhala a hru získala pro sebe. V prvním setu vede 4:1.
14:29
V. Azarenková
Skvělý returt Azarenkové. Shoda.
14:28
Dlouhá výměna a fiftýn pro Azarenkovou. 40-30.
14:27
Kvitová se rozhodla zariskovat a vydala se na síť. Těžký úder se ji ale nepovedl. 40-15.
14:26
P. Kvitová
Kvitová předvádí další eso. 40-0.
14:26
P. Kvitová
Na podání jde znovu Kvitová. Opírá se o svůj servis a rychle získává dva míčky. 30-0.
14:25
game
Výborně. Kvitová využívá brejk a vede 3:1.
14:24
Azarenková snižuje. 30-40.
14:23
P. Kvitová
Risk se Kvitové vyplatil. Křižným míčkem trefila přesně čáru a má dva brejkboly. 15-40.