6. listopadu 2015 15:19 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Superhrdinka Serena. Zloděje, který ji ukradl telefon, sama chytila

Serena děkuje fanouškům. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Serena děkuje fanouškům. | foto: Reuters

PRAHA V poslední době toho Serena Williamsová moc nenahrála, přesto se teď může pochlubit výkonem, který zastíní i některá její vítězství. Americká tenistka totiž sama chytila zloděje, který se jí pokusil ukrást mobilní telefon.

K incidentu došlo v jedné čínské restauraci, kde Williamsová večeřela s kamarádem. Kolem jejich stolu se podezřele pohyboval muž, který měl vyhlédnutou kořist: telefon slavné tenistky.

„Něco, co jsem teď pojmenovala jako superhrdinský instinkt, mi říkalo, abych si na něj dávala pozor,“ popisuje celou situaci Williamsová na svém facebookovém profilu. „Takže jsem ho koutkem oka sledovala. A pak, když jsem to nejméně čekala, mi vzal telefon a rychle zmizel.“

Williamsová ovšem bleskově zareagovala. Krádeže si hned všimla a zloděje začala pronásledovat. Dohonila ho až před restaurací.

„Hrozivým, ale klidným hlasem jsem se ho zeptala, zda ‚omylem‘ nevzal můj telefon,“ líčí majitelka jednadvaceti grandslamových titulů. Zloděj se i pod nátlakem náhle zvonícího telefonu přiznal.

„Vždycky poslouchejte svůj vnitřní hlas superhrdiny,“ apeluje čtyřiatřicetiletá tenistka na své příznivce. „Bojujte za to, co je správné. Buďte superhrdina!“

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!