30. června 2015 12:17 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Zvrhlíci? Prý ani jeden. Soukalová po zveřejnění čísla: Byli jste neuvěřitelní

Už není blondýna. Česká biatlonistka Gabriela Soukalová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Už není blondýna. Česká biatlonistka Gabriela Soukalová. | foto: Miloslav JančíkMAFRA

PRAHA Udělala trochu šílenost, ale zatím nelituje. Biatlonistka Gabriela Soukalová dodržela slib a poté, co její přítel (badmintonista Petr Koukal) odjel z Evropských her bez medaile, v pondělní podvečer zveřejnila své telefonní číslo. „Byli jste neuvěřitelní!“ psala už za tři hodiny na svůj facebook.

„Když bude nejhůř, zkolabuje mi telefon a nebo prostě číslo změním. A nebo mi vůbec nikdo nezavolá,“ obávala se Soukalová. Stejně jako nabídek od vlezlých ctitelů či dokonce sexuálních zvrhlíků. „Ve vší slušnosti, prosím. Nového přítele samozřejmě nehledám. S Petrem jsme moc šťastní a na rande s nikým nepůjdu.“ Ani jedno se nevyplnilo.

Soukalová komentovala své rozhodnutí slovy, že to bude zajímavá sonda do lidských duší. A ta dopadla očividně mile.

Gabriela Soukalová přijímá gratulace od přítele Petra Koukala.
Biatlonistka Gabriela Soukalová na slavnostním vyhlášení novinářské ankety...

„Přes dvě hodiny jsem zvedala každé číslo. Ani popravdě netuším, kolik jich bylo. Ale to nejdůležitější je, že všechny hovory byly pozitivní. Moc vám za ně děkuji. Zvedli jsme mi náladu!“ napsala svým fanouškům prostřednictvím sociální sítě.

„Snad jsem potěšila ty, co se dovolali. Mrzí mě, že nemůžu mluvit se všemi, ale dám o sobě zase vědět,“ slíbila. „Teď musím odpočívat a vybalit si po cestě na soustředění. Už zase makáme. Tak se nezlobte, ale telefon odkládám.“

„Nejlepší hovor s tebou! Děkuju za zlepšení nálady,“ odpověděla jí uživatelka se jménem Ráďa Chaloupková, jedna ze šťastlivců, kterým podařilo unikátní možnost využít.

mjkMartin Křížek

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!