30. března 2008 19:22 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Soutěž: Vaše fanynka roku

Fotbal nebo hokej fanoušci se sdružují na náměstích. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Fotbal nebo hokej fanoušci se sdružují na náměstích. | foto: Lidové noviny

PRAHA S novým sportovním serverem lidovek přichází také soutěž pro čtenáře. SportReport přináší pohled na svět sportu ze všech pohledů a jedním z nejdůležitějších je pohled fanoušků. Dívejte se pohledem objektivu: najděte fanynku roku.

Jedním z nejdůležitějších prvků na sportovním utkání je fanouškovské zázemí. To, že sporty s fanoušky vzkvétají a rostou, a ty bez fanoušků skomírají, je logické. A co přitáhne příznivce do ochozů když se týmu nedaří, co ještě prohloubí prožitek z vítězství, co je ta pověstná třešinka na dortu atmosféry v ochozech? Jsou to fanynky. A právě o fanynkách je naše soutěž. Foťte je a posílejte nám vaše snímky na adresu fanynka@lidovky.cz.

Pro inspiraci vám přinášíme i sérii obrázků od profesionálů v galerii.

Lidovky.cz

Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny
Rodičák se zvýší, návrh konečně míří do Sněmovny

Vláda dnes potvrdila, že od 1. ledna 2020 zvýší rodičovský příspěvek z 220 tisíc na 300 tisíc. Na vyšší sociální dávku se mohou těšit novopečení rodiče i ti, kdo příspěvek v současnosti pobírají.