30. ledna 2019 11:05 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Tenisová hvězda byla znechucena, podavačka před ní rozšlápla obřího brouka

Německá tenistka Sabine Lisická byla překvapená rozšlápnutím brouka. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Německá tenistka Sabine Lisická byla překvapená rozšlápnutím brouka. | foto: Reprofoto

Hua Hin (Thajsko) / Praha Bývala dvanáctou hráčkou světa, dnes uzavírá druhou stovku žebříčku WTA. Jenže Němka Sabine Lisická se v utkání prvního kola turnaje v Thajsku více potýkala se znechucením, než se soupeřkou Muguruzaovou.

Problém se objevil ve druhém setu, kdy na kurtu přistál velký brouk. Není patrné, zda německá hráčka trpí entomofobií, tedy strachem z brouků, ale každopádně jí nebylo po těle úplně nejlépe. Nejprve se Lisická pokusila hmyz posunout pryč šetrně svou raketou, ovšem narušitel se nechtěl svého místa vzdát.

Požádala tedy podavačku míčů, aby s daným broukem něco dělala, nejlépe jej odstranila. Jaké bylo ale její překvapení, když malá dívka přiskočila a zkušeně nešťastný hmyz rozšlápla. Překvapení Lisické přešlo ve znechucení, se kterým se odvrátila na druhou stranu, a nakonec to naštěstí neskončilo nevolností.

Ačkoliv ještě před incidentem Lisická ve druhé sadě vedla, nakonec utkání nezvládla, což vtipně okomentovali sledovatelé německé hráčky na Twitteru, kde video z incidentu sdílela. „Aspoň jsi ze zápasu vyšla lépe, než ten hmyzák,“ podotkl jeden fanoušek. Druhý přidal: „Ta holčina tě úplně rozhodila ze tvé hry.“

Najdete na Lidovky.cz