Pátek 1. prosince 2023, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Tenisová kráska prohrála sázku a musí se školákem na rande

Sport

  6:00
PRAHA - Soupeřka Petry Kvitové ve finále Wimbledonu v roce 2014 Eugenie Bouchardová sice ustoupila ze svých dřívějších pozic, přesto je o kanadské krásce stále slyšet. Při příležitosti nedělního Super Bowlu se vsadila s neznámým fanouškem na Twitteru, že vyhraje Atlanta Falcons. Po fantastickém obratu však zvítězili New England Patriots, a tak musí dvaadvacetiletá tenistka na rande se školákem z Chicaga.

Uhrančivá Eugenie a školák z Chicaga si dají schůzku. foto: Wikipedia

Lady Gaga předvedla velkolepou show a uchvátila Super Bowl sestoupením z nebes

Uživatel s přezdívkou @punslayintwoods totiž zareagoval na tweet Bouchardové, která odvážně tvrdila, že jasně vyhraje Atlanta. Proto se s Kanaďankou vsadil, že pokud Falcons prohrají, půjde s ním na rande. A Genie mu to odsouhlasila.

Dlouho to vypadalo, že mladík o vysněné setkání s populární tenistkou přijde. Ve třetí třetině totiž vedla už 28:3. Jenže pak Patroti předvedli neskutečný obrat a zvítězili 34:28 v prodloužení.

Eugenie Bouchardová na Wimbledonu.
Eugenie Bouchardová.

A aby Bouchardová dostála svému slibu, zeptala se svého vyzyvatele, odkud je. A ten ji odpověděl, že z amerického Missouri a že chodí do Chicaga do školy. „Na rande ale můžeme jít, kdekoliv budeš chtít,“ nabídl se.

Otázka teď je, jestli se kanadská kráska s mladíkem skutečně sejde, nebo ji jeho věk odradí. A nebo ji to zatrhne kanadský útočník Bostonu Jason Caron, který s Bouchardovou chodí.

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!