23. června 2014 19:08 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Berdych se fotil pro americký časopis nahý. Zprvu jsem se styděl, přiznal

Tomáš Berdych se fotil pro americký časopis. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Tomáš Berdych se fotil pro americký časopis. | foto: Twitter

LONDÝN/PRAHA Tenista Tomáš Berdych se objeví v letošním speciálním vydání The Body Issue časopisu ESPN, ve kterém se sportovci fotí nazí, ale neodkrývají choulostivá místa. Fotografii šestého hráče světa Berdycha, jak pózuje s raketou v podpaží, zveřejnil na sociálních sítích ESPNTennis.

"Fotek se časem objeví víc. Ty ostatní jsou fakt nádherné. Hraju tenis na písku, za mnou jsou hory," řekl Berdych serveru iDnes po výhře v 1. kole Wimbledonu.

Fotky vznikaly nedaleko Los Angeles. "Dostal jsem župan a slyšel: Jdeme na to. Ale trvalo to tak deset minut, pak už to člověk neřeší," přiznal, že se ze začátku styděl.

Na titulní straně časopisu byla v roce 2009 Serena Williamsová, mladší sestra Venus. Vysportovaná těla například ukázali baseballisté, hráči amerického fotbalu, golfisté, basketbalisté, sjezdaři ale i motorkáři, surfaři či boxeři. Ze Slováků se už fotili hokejový vítěz Stanley Cupu Zdeno Chára či tenistka Daniela Hantuchová.

Lidovky.cz, ČTK

NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?
NÁZORY: Jaké léky pro děti vzít na dovolenou?

Jaké léky s sebou berete na dovolenou pro děti?