Středa 7. června 2023, svátek má Iveta, Slavoj
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

TIME OUT LN: Proměny Šárky Záhrobské

Sport

  13:04
PRAHA - Téměř k nepoznání se jevila Šárka Záhrobská nedlouho poté, co se její přípravy na jaře chopil trenér Pavel Šťastný. Do tváře se jí vrátil jas, svěžest, oči pomrkávaly spokojeností. Zdálo se, že se směje víc než dříve, i s žurnalisty začala hovořit s větším zaujetím a pochopením pro jejich práci.

Šárka Záhrobská. foto: Reuters

Její viditelná proměna ve veselou, společenskou mladou ženu se ale zatím nepromítá i do radostnějších obrázků na sjezdovkách.

Ani v úterý se při dalších závodech Světového poháru neprodrala do druhého kola obřího slalomu, tedy mezi třicítku vyvolených, kteří pobírají cenné body. Před sezonou se Šťastným svorně prohlašovali, že mají za cíl ve slalomu pokud možno pravidelně postávat na stupních vítězů a výrazně vylepšit obří slalom...

Nic z toho se ale zatím nedaří. Až si člověk někdy trochu kacířsky začíná říkat, jestli někdejší jistá uzavřenost nejlepší české lyžařce nesvědčila poněkud víc.

Bylinky a koření v kuchyni: Jak s vařením pomůže Podravka NATUR?
Bylinky a koření v kuchyni: Jak s vařením pomůže Podravka NATUR?

Podravka NATUR využívá pouze čerstvé a kvalitní suroviny, bez umělých přísad, konzervantů nebo barviv. Vyzkoušely jsme kombinaci zeleniny, koření a...