13. listopadu 2016 17:30 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Tvrďák Řepka fandil, nenápadný Slepička zmlátil soupeře a hezounek Petrášek smutnil

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
  • 0Diskuse
Miroslav Slepička před svým debutem v MMA. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Miroslav Slepička před svým debutem v MMA. | foto: Tomáš LiškaLidovky.cz

DOBŘÍŠ Bývalý fotbalový reprezentant Miroslav Slepička při své premiéře v bojovém umění MMA slavil rychlé vítězství. V rámci Fight Night v dobříšském ringu knokautoval Tomáše Vránu po pouhých 84 vteřinách.

„Tlak před zápasem byl na mě trošku moc silný, ale pak to ze mě spadlo a jsem rád, že jsem to zvládl,“ řekl serveru ještě v oktagonu pětatřicetiletý rodák z Příbrami, jenž patřil k velkým talentům českého fotbalu. Vránu brzy shodil na zem a zasypal údery.

GCF 36 v Dobříši: na Cage Girl byl v Dobříši moc hezký pohled, souhlasíte?
GCF 36 v Dobříši: nejen o ostrých bitvách jsou zápasy v oktagonu.

„Chtěl jsem to zvládnout co nejdřív, nejsem zkušený, neumím dobře rozložit síly. Chtěl jsem to ukončit v prvním kole, to se povedlo,“ dodal bývalý fotbalista Sparty, Liberce a Příbrami, jenž hrál také za Dinamo Záhřeb, Fürth nebo v Indii. Za národní tým nastoupil dvakrát.

Přímo u oktagonu mu ve vyprodané Sportovní hale v Dobříši fandili i fotbaloví kamarádi v čele s Lukášem Váchou a Tomášem Řepkou. „Že by si to také zkusil? To nevím, už je starý,“ dodal s úsměvem na tváří Slepička na otázku, zda není nyní řada právě na bývalém stoperovi, který se vyznačoval tvrdou a agresivní hrou.

  • 0Diskuse


Antonín Vavrda

Autor

Antonín Vavrdaantonin.vavrda@lidovky.czČlánky


Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce
Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní rozpočet financoval dětské skupiny a nově také mikrojesle. Do nich chodí hlavně děti, které nezískaly místo ve státní školce, ale jejich rodiče nastupují do práce dřív než po třech letech mateřské dovolené.