Diskuse k článku: V Pekingu nebylo všechno „perfektní“

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 48
  • Poslední: 16.9. 2008 7:48
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
16.9.2008 7:48

co kdyby

Snažím se představit si, co by psali pisálkové LN, kdyby byl v Číně zastřelen člověk, který dobíhal na vlak. (jako v Anglii, kde policie vyhodnotila, že utíká na vlak podezřele)

13.9.2008 14:07

Pani dankova, a kde byla olympiada prefrektni?

? Neneachat nit suchou.. Myslim, ze se cina s olympiadou vyporadal na jedna podtrzena. Je to holy fakt a muze si kdo chce co chce kvakat..

8.9.2008 15:17

V Pekingu nebylo všechno „perfektní“

semizda ze ty lidofky nemuzou prekousnout ze ta Olympiada bila f Cine, a tak tu budou tendhle clanecek drzet as do pristi Olypiady, kera bude v nejaky demogratycky zemi jako usa.

4.9.2008 11:51

zakřiklé ovečky

Sportovci na venek odvážní silní , ale u vnitř zakřiklé ovečky

2.9.2008 13:06

sportovní akce

Byla to sportovní akce a tam politika nepatří a zbytečně nepruďte!Ať tam teď protestuji reportéři bez hranic a můžou pak něco napsat z jejich krimošu, nebo by je měli šoupnout na týden do nějakýho kláštera, to by byl vegáč!

29.8.2008 11:35

Promarněná šance i příležitost k poučení

http://www.amnesty.cz/zpravy/Olympiada-v-Pekingu-Promarnena-sance-i-prilezitost-k-pouceni/

Olympiády byla pouhá fraška nic jiného z principy olympijský her neměla nic společného 

29.8.2008 22:52

Re: Promarněná šance i příležitost k poučení

V Pekingu bylo vse perfektni co se tyce sportovni OLYMPIADY.Jsesli politik jses jiste ve svere kdo te manipuluge a plati. SPORT JE SPORT a proto nemuze byt pouzivan k nenavisti mezi sportovci.. Jsesli Cina a nebo Amerika muzes si delat svoji politiku. Nelibi se ti sport masV moznost vypnout TV a kecat si pod vousi.

28.8.2008 16:02

Z KONCENTRAČNÍCH TÁBORŮ NA VÝCVIK SPORTOVCŮ

VYŠLO ŘADA DNES JIŽ PŘETAŽENÝCH INVALIDŮ....SNAD JIM DAJÍ DŮCHOD, SNAD JE NEVYŽENOU JAKO TY PŮVODNÍ OBYVATELE MÍST, KAM NAPLÁCALI SPORTOVIŠTĚ, O TĚCH, CO PADLI VE VÝCVIKU SE NIKDO NEZAJÍMAL, DÁLE NÁS PŘEŽIVŠÍ A TŘEBA I ÚSPĚŠNÍ TÉŽ NEZAJÍMAJÍ...

JSOU JAKO VOLIČI SOCIÁLNÍ DEMOÉKRACIE, UŽITEČNÍ IDIOTI POMOHLI GROSSŮM NAGROSSOVAT, MŮŽOU JÍT DO HAJZLU, NEŽ ZASE BUDOU VOLBY

28.8.2008 14:35

lidská práva a čína

;-D;-DČína nepovolila demonstrace proti svému režimu - no, patrně je to pravda. Je pro mne ale těžké představit si USA, jak povoluje demonstrace například za situace, že stát Texas a Virginie se rozhodnou vystoupit ze svazku Spojených států amerických. Přímo vidím, jak aktivisty za toto odtržení podporují, umožňují jim kontakt se zahraničím a při každé příležitosti (státní návštěva, OH apod.) nějakou tu demonstraci. I novináři, zejména Ti, co by tyto "separatisty" ve svých novinách podporovali, by nepochybně byli vítáni a bylo by jim všemožně umožňováno konat práci novináře. Samozřejmě vítány by byly i různé "humanitární organizace", které by se do země na podporu separatistů natáhly.....Vážení, každý má svá citlivá místa, tak zůstaňme nohama na zemi a nechtějme nemožné.......(čistě teoreticky by také každý stát mohl vystoupit z Unie, ale připomeňme si Lincolna, když se Jihu jaksi nechtělo připojit se) 

28.8.2008 12:37

Blbům sklaplo

Tak ochránci lidských práv protestují??? A co jim chybělo - stovky zmrzačených a desítky zraněných při teroristických útocích??? Pochody deviantů??? Tisíce vyrabovaných obchodů???Tisíce hořících aut??? Klece z Quantanáma plné ubožáků týraných podle amerického vzoru??? Mučení podezřelých ala USA??? Bordely každých sto metrů a rozhoďnožky každých deset metrů??? Všem blbům sklaplo - a to je dobře!!! Držím Číně palce, brzy bude řídit svět ona a ten americký ksindl vymýtí;-D;-D;-D

27.8.2008 4:40

1/3 planety

je sice pravda ze cina nedodrzuje lidska prava ale USA je take nedodrzuji a proto by nikdo nebojktotoval hry konane na uzemi USA. Jsou sice demokraticti ale jen ke svym obyvatelum. proto si dovolim tvrdit ze opravnenost her v Cine je jednoznacna a skvele to vystihl Sarkozy kdyz rekl ze nelze ignorovat tretinu obyvatel planety

26.8.2008 12:53

Nedovedou cesti novinari se stydet,kdyz lzou?

?(Y)

26.8.2008 10:12

Suverénna Čína

Prosím Vás, kto si vie predstaviť 1, 25 mld ľudí v štáte a je aspoň trošku vzdelaný v dejepise tak vie, že akési kvázi demokratické procesy by mali nekonečné a katastrofálne následky pre krajinu a ľudí. Občianska vojna, genocídy, korupcie, ekonomický kolaps, nekontrolovateľná kriminalita, politická nestabilita a môžeme menovať donekonečna.  Oni sami najlepšie vedia, ako na to.

26.8.2008 2:42

CINA dnes

Olympiada byla zalozana na principlu ukazat co kdo dokaze v nejlepsim .Tyto sporty nemaji nic spolecneho s politickym vedeni. Carter  babtysta   byvali US president neposlal sportovce na Olympiadu do Moskvy . Topalanek kdyby agitoval ohledne Tibetu  i on by asi skoncil v base jako Anglicanka ktera chtela agitovat v Cine . Cina neni Cesko ktere potrebuje stale nekoho . Cina je velmoc ktera si neda diktovat do sve zeme od nikoho . Cina prekvapila  svet co dokazi kdyz drzi pospolu. Za par let i Hong gong a Tawian si prisvoji . 

25.8.2008 21:07

Kterej blbec plete politiku do sportovniho kšeftu.....

...do výroby bot a kšeftů  s nimi činanům nikdo nekecá a tam by to bylo možná užitečnější

31.8.2008 13:11

Re: Kterej blbec plete politiku do sportovniho kšeftu.....

Svatá pravda

25.8.2008 20:18

zejména komentáře ČT

Tak se mi  vybavily komunistický komentáře Suchánka aspol. Je mi jasný, že základní česká vlastnost ZÁVIST vypluje na povrch. Čekal bych ji u Pražanů, kterým číňané otevřeli oči. Politické školení na ČT bylo neuvěřitelné.

25.8.2008 19:10

POKÁNÍ

PŘÁTELÉ DISKUTUJÍCÍ ZDE! ROZHODL JSEM SE PŘIJMOUT DLOUHODOBOU KRITIKU SVÉHO POUŽÍVÁNÍ BARVIČEK ZDE A ZAPNUTÉHO CAPS LOCK JAKO OPRÁVNĚNOU, JAKO PROJEV JAKÉHOSI MÉHO NEZDRAVÉHO VELIKÁŠSTVÍ A SLIBUJI, ŽE NEJPOZDĚJI DO KONCE TOHOTO TÝDNE ZJEDNÁM U SEBE NÁPRAVU.  V SOULADU S ČETNÝMI PŘÁNÍMI SEM BUDU PŘISPÍVAT MINISKULEMI A BEZ BARVIČEK!!ABY SE MŮJ NICK NAME DLE MÉHO PŘÍJMENÍ BIDLO NAPŘÍŠTĚ NEPLETL S NICKEM ÚSTECKÉHO KARLA BIDLA, SE KTERÝM NEJSME PŘÍBUZNÍ A ANI DUŠEVNÍ SPŘÍZNĚNCI, BUDU ČAS OD ČASU OPAKOVAT OPIS DOKUMENTU VLASTNORUČNĚ NAPSANÉHO KARLEM BIDLEM, KDYŽ BYL NA VOJNĚ, KTERÝ ZDE JIŽ V MINULOSTI O MÉM "PŘÍJMENOVCI" NĚKDO ZVEŘEJNIL Z ARCHIVU ÚSTECKÉ STB. TO JE V PODSTATĚ VŠE, CO JSEM VÁM, MILÍ PŘÁTELÉ, ZDE CHTĚL OZNÁMIT!!HEZKÝ VEČER!!VÁŠ RENEK. 

25.8.2008 18:25

V Pekingu nebylo všechno „perfektní“

bi taki bylo dobry soudruhovi redaktorovy pripomenout, ze us to nejni Peking, ale Beijing. Alese musi vzit f uvahu, ze se tak menoval, gdys soudruch este psal do rudyho prava 

27.8.2008 16:56

Re: V Pekingu nebylo všechno „perfektní“

PRO KOCOURA - "INTELIGENTE ", nauc se  psat bez chyb a pak se pridej , delas CR ostudu

 soudruch ?  pamatuj blbecku ,  rekne se a pise  -  bez soudruha . Tim chci rici, nikoho neopravuj - proste na to nemas !  

28.8.2008 4:56

Re: Re: V Pekingu nebylo všechno „perfektní“

jesli delam CR vostudu jemi putynka pac tam nebidlim

31.8.2008 11:13

Re: V Pekingu nebylo všechno „perfektní“

No, hlavne, ze kandidat na presidenta USA nevi, ze uz jsme davno Cesko a ne Ceskoslovensko....;-D, tak jako za studene valky. My ale neposilame do Pekingu radar, tak jako USA k nam!!

25.8.2008 15:14

V Pekingu nebylo všechno „perfektní

no a proc by tam mel nekdo demonstrovat ? V dobe konani Olympijskych her, jejichz idea je ....

25.8.2008 10:31

Žvásty o lidských právech již moc nezabírají

Pro Krista pána, ten blábol o lidských právech z huby propagandistů USA a západu je tak zprofanován, že už leze horem dolem a je kontraproduktívní.Ano ,propaganda pomohla západu vahrát studenou válku ale nic se nesmí přehánět. Kdepak se to ctí vzorová lidská práva? V USA? Oni je ctí jenom tak, že collateral demage při exportu demokracie v okupovaných zemích převedou do kategorie podlidí (užíva se výraz civiliste) a neni co řešit. Lidská práva jsou dodržována.Obviněny se převede do kategorie terorista a tím může snít v americkém demokratickém vězení bez soudu a bez vynesení rozsudku.

25.8.2008 10:31

Kecy, prdy,.....

Byla to nejlepší olympiáda všech dob a všichni ochránci "všeho" mně můžou políbit pozadí. Nikdo by nedokázal zorganizovat takovou parádu v takové kvalitě a disciplinovanosti.

Tahle Olympiáda vejde do dějin a všichni budou už jenom srovnávat.

25.8.2008 12:23

Re: Kecy, prdy,.....

Je dobré, že umíš argumentovat z toho správného konce. Jistě - byla to nejlepší olympiáda. Však nejlepší pomník u nás měl taky Pepík Stalinů. Takový už dneska nikdo nepostaví. Ten pomník vešel do dějin a s tou parádou budou všichni už jenom srovnávat.

25.8.2008 13:08

Re: Re: Kecy, prdy,.....

Ano i tak se to dá říct - pokud mluvíme pouze v technicko/technologické rovině(myšleno k tomu pomníku) - nesmí se do toho tahat politika.

25.8.2008 9:55

Co pořád na té Číně hledáte,

proč by měla povolovat nějaké demonstrace ? Nedej bože , aby se takováto akce konala v Praze . Číně můžeme jenom závidět , tady by to nikdo nebyl schopen zorganizovat .

25.8.2008 10:02

Re: Co pořád na té Číně hledáte,

Stýská se vám po spartakiádě? Ta přeci také byla dobře zorganizovaná. Většina lidí pochopila, že článek není o organizaci olympiády, ale o dodržování lidských práv v Číně. Pokud ovšem máte pocit, že totalita je lepší než demokracie proto, že umí zorganizovat olympiádu, raději se odstěhujte třeba do Severní Koreje - tam vám skvěle zorganizují celý váš život;-D

25.8.2008 10:03

Re: Re: Co pořád na té Číně hledáte,

a vy se odstěhujte na Mars.

Premium

Ekologický experiment, který nevyšel. Billa ruší papírové tašky

Ilustrační snímek | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

V posledních letech velké obchodní řetězce jeden po druhém zpoplatňovaly, později i rušily igelitové tašky, které...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Premium

K jídlu suchý chleba, místo chráničů molitan. Zpověď Pastrňákovy mámy

Marcela Ziembová, matka Davida Pastrňáka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Příběh jak z hollywoodského filmu. Marcela Ziembová je máma hokejové hvězdy světového formátu Davida Pastrňáka, kterému...