Diskuze

V Silverstonu ovládl kvalifikaci Red Bull

Kvalifikaci na Velkou cenu Británie formule 1 vyhrál loňský vítěz ze Silverstonu Mark Webber z Austrálie. V první řadě ho při nedělním startu deváté Grand Prix sezony doplní jeho německý kolega z týmu Red Bull Sebastian Vettel, jenž vede průběžné pořadí šampionátu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

J. Orlík

9. 7. 2011 16:53
Přes veškeré nesmysly, vymyšlené vedením F1

je letošní seriál nezáživný. Red Bull vyhrává, ať se děje, co se děje a bitva o třetího fleka málokoho zajímá. Aby po osmém závodě byl, v podstatě, znám vítěz, to tu ještě nebylo a kvůlivá prvním dvěma minutám startu a průjezdu první zatáčkou, nebudu trčet doma. Nezdá se mi, že by bylo možné, aby za normálních okolností byl jakýkoli vůz o tolik rychlejší, než zbytek závodního pole. Ledaže by byl Vettel totální génius. Možné to je, ale málo pravděpodobné. Ani Šúmachr neměl tak navrch a to byl nějaký jezdec. Sleduji F1 od svých 10 let, tedy od roku 1969, ale taková nuda, jako letos, to tu ještě nebylo. Nebýt občasného vyjetí sejfty káry, vyhrál by Vettel všechno. Ne, že bych mu to nepřál. Ale dívat se na to nedá. Společně se zápasy našich fotbalistů jakékoli věkové kategorie, je F1 nejnudnější sport v bedně. Jo, ještě Kličko s Hájem stáli za prd. Ale ti nebyli na běžných TV okruzích.