16. prosince 2007 14:13 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Vaidišová chystá svatbu se Štěpánkem

Nicole Vaidišová | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Nicole Vaidišová | foto: Glenn CampbellAFP

BRADENTON Česká tenistka Nicole Vaidišová(18) chystá svatbu, za manžela si hodlá vzít Radka Štěpánka(29). Informaci zveřejnil floridský list Bradenton Herald, podle kterého už pár podal na místním úřadě žádost o uzavření sňatku. Tenisté ale svůj vztah zatím veřejně nepotvrdili.

Dvanáctá hráčka světového žebříčku Vaidišová ve floridském Bradentonu trvale žije, podle českých médií tam s ní už nějaký čas pobývá a trénuje na slavné Bolletieriho akademii Štěpánek. Ani jeden z úspěšných českých tenistů zatím vzájemný vztah nepotvrdil.

Návrat jako z pohádky. Radek Štěpánek se po rozhodujícím zápasu, v němž bojoval se soupeřem i s bolestí, raduje z vítězství.Zpráva o možném sňatku Štěpánka s Vaidišovou přichází čtyři měsíce poté, co se karvinský rodák rozešel s jinou slavnou tenistkou Martinou Hingisovou, s níž byl od minulého roku zasnouben.O Vaidišové se zase letos spekulovalo v souvislosti s jejím vztahem s rakouským tenistou Jürgenem Melzerem. Ani tehdy však rodačka z Norimberku svůj vztah veřejně nekomentovala.

--foto--

Informaci přinesl floridský list Bradenton Herald.


Osmnáctiletá Vaidišová má za sebou rozporuplný rok plný zdravotních problémů, jehož vrcholem bylo hned v lednu semifinále Australian Open. V Paříži a Wimbledonu došla fedcupová reprezentantka mezi nejlepších osm, i vinou zranění zápěstí a posléze mononukleózy však poprvé od svého vstupu na profesionální okruh zakončila rok bez turnajového vítězství.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz