3. června 2008 14:37 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

Věštkyně předpovídá Čechům nepostup.

Údajní mistři Evropy při jednom ze svých tréninků. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Údajní mistři Evropy při jednom ze svých tréninků. | foto: AFP

VÍDEŇ Fotbalové mistrovství Evropy začíná až v sobotu, rakouská věštkyně Rosalinde Hallerová však ví už dnes, jak dopadne.

Rakouská věštkyně předpovídá ČR, že na Euru nepostoupí ze skupiny  Čechům předpovídá, že nepostoupí ze základní skupiny. Ve finále se podle ní střetnou Portugalci s Francouzi a na 90 procent se budou radovat reprezentanti ze země galského kohouta.

Ze skupiny A, kde budou hrát i čeští fotbalisté, prý z prvního místa postoupí Turci a druzí budou Portugalci. "Černý Petr" by tak podle věštkyně měl zbýt na Čechy a pořádající Švýcary. Ve skupině B si podle ní postup zajistí Němci společně s Chorvaty. Ve skupině C, označované médii za "skupinu smrti", Hallerová předpovídá, že uspějí Francouzi před Italy. Nizozemci, jedni ze spolufavoritů turnaje, tak prý skončí již po základní skupině. V posledním "déčku" se budou z postupu radovat Španělé před Rusy

Čtvrtfinále podle ní dopadnou následovně: Chorvati porazí Turky, Portugalci Němce, Rusko podlehne Francii a Španělsko Itálii. V semifinále se Francouzi utkají s Italy a podle věštkyně se tentokrát výsledek finále posledního mistrovství světa opakovat nebude.

Ve finále se utká Francie s Porugalskem."Na 90 procent v něm podle ní uspějí Francouzi. Portugalci mají vysokou herní kvalitu a předvedou "pár skvělých míčů", nakonec se ale budou muset sklonit před francouzskými fotbalisty, tvrdí tato vědma.

ČTK
Premium

Chci chlapa, co má větší koule než ego, říká svobodná matka Nikol Štíbrová

Moderátorka a hvězda sociálních sítí Nikol Štíbrová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Před pár dny oslavila třiatřicítku a cítí se šťastná a spokojená. Nebylo to ale zadarmo – moderátorka a hvězda...

Krampol o Belmondovi: Když on točil Zvíře, já hrál traktoristu

Z knihy Belmondo o Belmondovi | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Přes třicet let promlouvá na české diváky božský Bébel, jak Jean-Paul Belmondovi v rodné Francii přezdívají, hlasem...

Premium

Sex je snadno dostupný, ale nevěra ještě není důvod k rozchodu

Psychoterapeut Jan Vojtko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Tolerance je podle něj jen povýšenecký postoj k druhému a vytváří korupční prostředí, proto do partnerských ani jiných...

Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky
Další pochybení pardubické nemocnice. Novorozenci nepodali včas léky

Nemocnice v Pardubicích čelí dalšímu obvinění. Při porodu novorozence tamní personál včas neodhalil problém, který bylo možné vyřešit medikací. Dítě bude mít doživotní následky.