Diskuse k článku: Ve stáji mám víc koní, je to trochu jako fotbalový tým, říká Kellnerova dcera Anna

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 5
  • Poslední: 20.10.2018 12:28
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
R. Stary 18.10.2018 17:15

Ta privatizace Ceske pojistovny se Kellnerovi vyplatila. Prodal ji soukmenovske firme Generali. Ceske republice zustaly jen dluhy. Mocna to mezinarodni organizace, ktera privatizovala. A nas narod ziral jak maly psik. Tomu se rika ceska demokracie.

J. Krajíček 18.10.2018 22:28

Kolik bylo, v té době, Anně Kellnerové?? Byla vůbec na světě? Aha ty jsi Starý komunista, takže děti musí trpět za hříchy svých rodičů. Tak se tou záští a závistí užer. Dlouho ti to trvat nebude.:-DDD

R. Stary 18.10.2018 22:41

Ja jsem taky trpel za rodice. Cesti komunisti me znicili mladi. Honili me jako lovnou zver. Takze pane Krajicek. Nevidite si do huby, tak ji radeji zavrete.

K. Pokorný 20.10.2018 0:08

Krajíček je hlupák, který tady jenom provokuje, a každý jiný názor omarkuje jako rusofilní nebo zemanovský. Jenom by mne zajímalo, jestli sám stihnul volit bolševika za minulého režimu, nebo to za něj stihli jeho obětaví rodiče, kteří tak neměli čas na výchovu normálního člověka.

Kellner pochopitelně tuneloval jako všichni nejbohatší čeští kmotrové. Ale dával si pozor, a hlídá si třeba na rozdíl od Babiše svoje soukromí, a necpe se do politiky.

R. Stary 20.10.2018 12:28

Me tihle trollove bavi. Jsou nevzdelani,tak jak byli komuniste za totality nevzdelani. Kdyz jim dojdou argumenty, zacnou se zaobirat pravopisem. Co se tyce Kellnera, nasi oligarchove maji spolecny puvod. O privatizaci u nas se zaslouzila nadnarodni organizace. Do teto akce byli zapojeni i nasi dva prezidenti se svymi spolupracovniky. Prezident Zeman byl touto organizaci v NY vyznamenan.