2. dubna 2010 13:51 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Baseballista Minnesoty trefil špatným odpalem vlastní matku

Hráč se sklání nad trefenou matkou.  | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Hráč se sklání nad trefenou matkou. | foto: Lidovky.cz

Tampa  Wanda Wilsonová se pohodlně usadila na stadionu v Tampě, aby mohla sledovat společně s početnou rodinou, jak si v dresu baseballistů Minnesoty Twins vede její syn Denard Span. Za pár okamžiků se od něj dočkala nečekaného pozdravu.

Šestadvacetiletý pálkař se do míče netrefil ideálně a ten skončil na hrudi jeho matky.

Tu lékaři několik minut ošetřovali a odvedli na ambulanci. "Řekněte všem, že jsem v pořádku. Všichni se tolik báli, včetně něj. Ale Bůh je dobrý, nic mi není. Seběhlo se to tak náhle," uvedla po přípravném zápase Wilsonová oblečená do dresu Twins.

Span si hned po odpalu uvědomil, že míč míří na matku. "Nemohl jsem nic dělat, jen hned běžet za ní," popsal situaci, po níž se na několik minut zastavila hra. Po několika směnách z utkání rozhozený Span odešel, aniž by svému týmu v duelu bodově pomohl. "Když jsem to matce řekl, zlobila se.

Všichni sem přišli, aby mě viděli. Zlobila se víc kvůli tomu, že jsem odešel, než že jsem ji trefil," dodal Span.

ČTK

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na Lidovky.cz