6. října 2014 16:50 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Kotrmelce mezi diváky. Jako zázrakem nemá rallye další oběti

Děsivá havárie při rallye v Itálii. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Děsivá havárie při rallye v Itálii. | foto: repro: Youtube.com

Je až k neuvěření, že při děsivě vyhlížející havárii během nedělních závodů rallye v Itálii nebyl nikdo zraněn . Automobil vyjel z tratě, udělal několik kotrmelců a jen několik desítek centrimetrů před nezodpovědně sedícími diváky skočil zpět na silnici.

Diváci a rallye. Spojení, které stále dokola přináší tragické zprávy. A mohla se psát další, místo toho se informuje jen o neuvěřitelném štěstí.

Na italském podniku Jolly Rally Valle d’Aosta nevybrala posádka ve složení Piero Scavone a Diego D’Herin levotočivou zatáčku a jejich Renault Clio se stal zcela neovladatelným. Ve velké rychlosti vlétl na vyvýšený terén, odkud sledovala závod skupinka asi deseti diváků.

Ti, kteří stáli, ještě stačili udělat pár skoků stranou. Sedící jen bezmocně čekali, zda se vůz dokutálí až k nim. Zastavil se těsně před... Podle informací ze zahraničních webů nebyl nikdo dokonce ani zraněn.

mjkMartin Křížek

Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče
Jak vypadá sex po narození dětí? Realita je krutá, přiznávají rodiče

Je mi 20, jemu bude 30. Tvrdí ze ja mám sex na prvním místě, ale on už ne.. je pravda ze změnil práci. Je ridic. Predtim ale dělal náročnější práci a sex ještě byl několikrát týdne. Teď stěží jendou a to ještě on si nevzpomene ani měsíc…