Středa 17. srpna 2022, svátek má Petra
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO: Jamka na devět. McIlroye vystrašil Coffin bunker. Zatím jen v tréninku

Sport

  7:00
GLASGOW - Už dnes nad ránem odstartuje letošní golfové Open Championship, které se podeváté v historii uskuteční na greenech Royal Troon Golf ve Skotsku. A už dle tréninků se bude zjevně nač dívat.

Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce. foto: Reuters

Zatím to byla jen zábava a i Skot Rory McIlroy bral v úterý odpoledne všechno s úsměvem. Zrádnou osmou jamku hřiště Royal Troon totiž zahrál až na devět úderů. Důvod? „Zásek“ na Coffin bunkeru.

Z něj se pětadvacetiletý rodák ze severoirského Holywoodu dostal zpět na green až na šestý úder. „Chtěl jsem to udělat zajímavé,“ smál se na tiskové konferenci světový hráč číslo 4.

Jisté, že o podobnou zábavu nebude toužit ve čtvrtek nad ránem, kdy se krátce před jedenáctou hodinou dopoledne odstartuje ve své skupině pokus druhé vítězství na Open Championship.

„Nebál bych se poklesu formy, naopak, je na tom skvěle,“ dodal za hvězdného hráče s už vážným výrazem Justin Rose, vítěz US Open z roku 2013.

Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce.
Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce.

Porucha imunity je první známka, že je v našem životě něco špatně, říká lékařka

Premium Lidí s poruchami imunity přibývá. Příčinou je často špatný životní styl, což vede k vážným nemocem, třeba k rakovině....

Bude hůř. Považuji za férové sdělit to divákům předem, přiznal šéf ČT

Premium Inflace, energie, válka na Ukrajině a k tomu nízké koncesionářské poplatky. Současná situace postihla i Českou...

První díl rozhovoru s Shopaholicadel: Práci neseženu, každý den můžu umřít!

Premium Rozhovorům se dlouho úspěšně vyhýbala, nyní ale udělala výjimku a Expresu poskytla exkluzivní sondu do své duše....

Mohlo by vás zajímat