14. července 2016 7:00 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Jamka na devět. McIlroye vystrašil Coffin bunker. Zatím jen v tréninku

Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce. | foto: Reuters

GLASGOW Už dnes nad ránem odstartuje letošní golfové Open Championship, které se podeváté v historii uskuteční na greenech Royal Troon Golf ve Skotsku. A už dle tréninků se bude zjevně nač dívat.

Zatím to byla jen zábava a i Skot Rory McIlroy bral v úterý odpoledne všechno s úsměvem. Zrádnou osmou jamku hřiště Royal Troon totiž zahrál až na devět úderů. Důvod? „Zásek“ na Coffin bunkeru.

Z něj se pětadvacetiletý rodák ze severoirského Holywoodu dostal zpět na green až na šestý úder. „Chtěl jsem to udělat zajímavé,“ smál se na tiskové konferenci světový hráč číslo 4.

Jisté, že o podobnou zábavu nebude toužit ve čtvrtek nad ránem, kdy se krátce před jedenáctou hodinou dopoledne odstartuje ve své skupině pokus druhé vítězství na Open Championship.

„Nebál bych se poklesu formy, naopak, je na tom skvěle,“ dodal za hvězdného hráče s už vážným výrazem Justin Rose, vítěz US Open z roku 2013.

Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce.
Rory McIlroy se trápí v tréninku před Open Championship na osmé jamce.
Antonín Vavrda

Autor

Antonín Vavrdaantonin.vavrda@lidovky.czČlánky

Akční letáky
Akční letáky

Prohlédněte si akční letáky všech obchodů hezky na jednom místě!