14. dubna 2010 10:24 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Mladík mířící do NBA smečuje lépe než LeBron James

Marcus Blakely. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Marcus Blakely. | foto: www.youtube.com

PRAHA Je mu jedenadvacet let a letos se chystá na draft do slavné NBA. Křídlo univerzitního týmu z Vermontu patří mezi nejlepší smečaře sledované ligy. A nedávném zápase hvězd univerzitních soutěží předvedl v soutěži o nejkrásnější smeč dva parádní kousky.

Univerzitní basketbalisté na jen málokdy dostávájí se svými kousky mezi sledovaná videa na youtube.com. Marqus Blakely a jeho smeče jsou ale vyhledáváným artiklem. Hvězdné okamžiky si ovšem nechal na nejpříhodnější chvíli - utkání nejlepších hráčů univerzitních soutěží NCAA All Star Game.

Soutěž smečařů ovládl již v prvním kole, skutečnou lahůdku si ale schoval až na finále, kdy na druhý pokus uspěl s opravdu dechberoucím kouskem.

MARQUS BLAKELY NA LETOŠNÍM ALL STAR GAME:

Jedenadvacetiletý Blakely, který měří i na křídlo jen 195 centimetrů, se nejen díky této show měl objevit letos na draftu NBA. LeBron James a spol. se tak mohou pomalu třást před novou smečařskou hvězdou.

Lidové noviny

Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček
Naděje pro neplodné páry: Česko zavádí novou metodu mrazení vajíček

Státní ústav pro kontrolu léčiv schválil v nedávné době zcela novou metodu mrazení vajíček. Měla by eliminovat riziko poškození vajíčka při rozmrazení a dát tak ženám, které podstupují umělé oplodnění, větší šanci na úspěch.

Najdete na Lidovky.cz