Neděle 19. září 2021, svátek má Zita
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

VIDEO Otřesený boxer chtěl po otázce sudího, zda bude pokračovat, odejít z ringu

Sport

  9:09
AUCKLAND - Jen necelou půl minutu trval profesionální debut Australana Nathana Webbera (24), který se postavil krajanovi Colinu Norrisovi. Na tom by nebylo nic tak překvapivého, zaujal spíše závěr tohoto expresního souboje.

Colin Norris hledá cestu ven z ringu. foto: repro youtube

Vlastně hned první ostřejší úder bývalého australského šampiona ve velterové váze (do 69 kg) naznačil, jakým směrem se bude duel ubírat. Webber svého soupeře následně zasypal ostrými údery a poslal ho v neutrálním rohu tvrdě k zemi.

Norris se sice dokázal během počítání sudího Phila Austina dokázal postavit na nohy, jenže na jeho otázku, zda je schopen pokračovat v souboji, se jal zcela otřesený vylézat ven z ringu. V tom mu duchapřítomný Austin zabránil a dovedl ho do rohu k trenérům.

Colin Norris po zápase se svým trenérem.

Colin Norris po zápase se svým trenérem.

Jak dokazuje pozápasová fotografie, Norris se nakonec v zákulisí divadelního sálu Sleeman Sports Complex zvládl dát relativně dohromady, byť následně musel zamířit do nemocnice kvůli podezření na otřes mozku.

Jeho podivné chování po tvrdém knockdownu tak nebude mít dle všeho naštěstí vážnější následky a fanoušci celého světa se mohou jeho snahou odejít z ringu o něco dříve, než by měl, upřímně bavit. Ostatně kvůli tomuto momentu se jinak tuctový zápas nováčka s otloukánkem dostal i na největší boxerské světové weby.

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Týden kojení 2021: hrajte s námi celý týden o ceny od Canpol babies
Týden kojení 2021: hrajte s námi celý týden o ceny od Canpol babies

Soutěž s Canpol babies probíhá od 13.9. do 19.9.2021

Mohlo by vás zajímat