14. ledna 2019 11:50 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Strýcová seřvala Kazašku. Ta jí totiž po zápase na síti drtila ruku

Teniska Barbora Strýcová prohrála s Julií Putincevovou z Kazachstánu. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Teniska Barbora Strýcová prohrála s Julií Putincevovou z Kazachstánu. | foto: AP Photo

Poprvé od US Open 2016 nedokázala Barbora Strýcová postoupit z 1. kola na grandslamovém turnaji. Loňská osmifinalistka prohrála s Kazaškou Julií Putincevovou 4:6 a 6:7 a navíc si musela vytrpět své i na síti. Kazaška jí při podávání rukou tu její nepříjemně drtila, což 32letou Češku dohnalo k nepříčetnosti.

Chtěla jí snad zlomit prsty? Čtyřiadvacetiletá rodačka z Moskvy se zřejmě Strýcové mstila za některý z okamžiků v zápase, čímž si však u české tenistky pořádně naběhla.

Strýcová okamžitě Putincevové od plic vynadala, na což Kazaška reagovala tak, že jen mávla rukou, čímž dávala najevo, že vůbec neví, co po ní Češka chce.

Strýcová, která loni na každém grandslamu postoupila minimálně do třetího kola, tak opouštěla kurt v Melbourne v ne zrovna ideální náladě.

larJaroslav Šindelář

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?
3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na světě. Pád na hlavičku, opaření nebo vdechnutí předmětu patří mezi nejčastější úrazy dětí. Jak je správně ošetřit, aby následky byly co nejmírnější?

Najdete na Lidovky.cz