27. října 2010 14:22 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Vstřelil gól a oslavil ho za volantem auta. Bez řidičáku

Gólová oslava. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Gólová oslava. | foto: ČTK

SAN SEBASTIAN Trend originálních oslav vstřelených branek dorazil i do španělské fotbalové ligy. V pondělní dohrávce osmého kola mezi San Sebastianem a La Coruňou zvýšil v 70. minutě domácí útočník Antoine Griezmann na 2:0 a místo oslav na hřišti vyběhl z hrací plochy, nasedl do auta a troubil na klakson.

Devatenáctiletý Francouz využil toho, že na stadionu se odehrávala reklamní kampaň na nový automobil, který byl v rozích vystaven. Po svém gólu vyzval spoluhráče, ať se k němu přidají, a společně do vozu nasedli.

Sám Griezmann usedl přímo za volant a ani mu nevadilo, že zatím nemá řidičský průkaz. "Na příště si připravíme další zajímavou oslavu, kterou překvapíme fanoušky," slíbil po zápase Griezmann, který za svůj kousek dostal od rozhodčího žlutou kartu. San Sebastian zvítězil 3:0.

ČTK, Lidovky.cz

Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie
Školní jídelny jsou zaostalé: Děti nedostávají dost jídla a živin, říká studie

Státní zdravotní ústav (SZÚ) informoval o tom, že stravování ve školách je zastaralé a skladba jídelníčku neodpovídá současnému způsobu života. Ze studií vyplývá, že ve školních jídelnách děti nedostávají stravu, která by odpovídala doporučení výživových hodnot a liší se i gramáž porcí. Proč tomu tak je?

Najdete na Lidovky.cz