Sobota 18. ledna 2020svátek má Vladislav 0 °C déšť se sněhem Předplatné LN

Diskuse k článku: Washington Post: Protest Čáslavské a pěst v rukavici černošských atletů byly největší činy OH

Diskuse uzavřena, nelze přidávat příspěvky

  • Příspěvků: 10
  • Poslední: 2.9.2016 17:13
  • Řadit dle: vláken
  • času vložení
M. Šipula 1.9.2016 13:10

Vážil jsem si umění paní Čáslavské až do doby, než se přidala k té prolhané Havloidní chásce. Téhle paní umožnil Československý stát být velikánem gymnastiky a sportu. Ona a jenom ona to vše zavrhla byť věděla, že jí šmejdi typu Havel a spol. přibrali k sobě jenom proto aby v jejich stylu klamala lidi dál.

Čest její památce a upřimnou soustrast všem pozůstalým.

V. Braun 1.9.2016 14:40

Pan Šipula, hm. Je to sice jen moje spekulace, ale vypadá to na překabátěného trolla. Asi se už nějaký starší nick profláknul a bylo třeba jej nahradit.

No nevadí, zkusím přece jen nějakou diskusi. Docela by mne zajímalo, jak souvisí občanské postoje paní Čáslavské v roce 68 i po roce 89 s jejími výkony v gymnastice a jak tím "zavrhla to, že ji Československý stát umožnil být velikánem gymnastiky a sportu"?

V. Grycz 1.9.2016 16:41

Ano zneužili ji. Dělala jim maskota, aby v tichosti prolomili Benešovy dekrety.

A. Javůrek 1.9.2016 12:54

proti zastávání se skuteečných uprchlíků nic nemám, ale problém je, že spousta lidí není schopna pochopit rozdíl mezi uprchlíkem, ekonomickým migrantem, islamistou, budoucím pobíračem dávek ... .

V. Braun 1.9.2016 14:42

Přesně pane Javůrku, souhlas. A místo toho aby rozlišovali rozdíly hodí všechny do jednoho pytle. Například jednání typu "jsi muslim? tak to jsi latentní terorista" je opravdu hrozné.

F. Rudl 1.9.2016 12:32

Jak příznačné pro část české populace. Nadávky typu havloid a vražedkyně, lež a podobné se najdou na všech diskuzních fórech. Co je toto za lidi je mi záhadou. Zbabělci, zamindrákování nicneumělci, nemakačenkové, bolševici, StBáci, jen takováto lůza se může o paní Věře takto vyjadřovat. Jak ubohé a zbabělé.

M. Šipula 1.9.2016 13:13

Zřejmě podle Vás patřím k té ubohé lůze ovšem vězte, že ubožák používá slova toho typu, který používáte Vy. Co jste dokázal, že takhle píšete o lidech, kteří mají jiný názor než-li je ten Váš? Styďte se = Čáslavská se stala poutačem Havloidů .. tolik pravda a skutečnost

M. Bilkova 1.9.2016 23:10

Pane Šipulo, a co jste dokázal vy? Nic než " mít jiný názor " na ženu. které nesaháte ani po kotník. A urážíte všechny lidi, kteří si váží prezidenta Havla. Chcete říct, že jsme takoví hlupáci, že jsme volili "Havloidy"?

J. Fohl 1.9.2016 13:31

Nic nového pod sluncem! Jak si má člověk vážit státu, ve kterém se svého času prezident Svoboda, geroj Sovětského svazu, před Čáslavskou, nejúspěšnější to českou sportovkyní století, "schovával", aby ji nemusel po olympiádě v Mexiku přijmout ( sama Čáslavská o tom podala nedávno osobní svědectví) a ve kterém se nynější president Zeman k jejímu úmrtí zatím sám vůbec nevyjádřil a poslal za sebe na twitr (!) svého rudého podržtašku Ovčáčka, o presidentovi Husákovi ani nemluvě! A potom se není co divit, když se v podhradí najde celá plejáda takových napodobitelů z početného zástupu české lůzy!

L. Boháč 2.9.2016 17:13

Máte pravdu, lůza která se po revoluci dostala ke žlabu, rozkradla co mohla, mnoho z nich v normalizaci rychle podepisovali své pomýlení, aby nepřišli o svoje korýtko. Dnes rychle převlékli kabáty a jsou z nich zarytí nepřátelé komunistů. Že by se jich našlo co? A jejich potomci jdou cestou rodičů, kam vír tam plášť.

Premium

Ve škole byla terčem posměchu. Dnes džihádistka Kristýna nenávidí i matku

Connor McGregor je zpět. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Plánuje zabíjet. Soudí ji jako uprchlou. Žena z Mělnicka měla problémy s rodiči i spolužáky. Pětadvacetiletá Kristýna...

Premium

Převratná metoda z IKEM: jak zhubnout přeprogramováním metabolismu

Connor McGregor je zpět. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Lékař Marek Beneš je už třetím rokem vedoucím lékařem projektu, při kterém se pomocí laseru „oslepí“ nervové buňky...

Premium

TEST: Vyplatí se benzin, hybrid, nebo diesel? Spočítali jsme to

Connor McGregor je zpět. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Auto máte vybrané, co mu ale dát pod kapotu, aby vás provoz vyšel co nejlevněji – klasický benzin, úsporný diesel, nebo...