Čtvrtek 16. září 2021, svátek má Ludmila
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Woodsovi se nedaří. Nevěří si

Sport

  12:24
AKRON - Tiger Woods na svém prvním turnaji po čtrnáctitýdenní pauze nemíchá po třech kolech pořadím v čele. V Akronu zaostává před finálovým dnem o jednu ránu za normou hřiště a dělí se o 38. místo mimo jiné s další americkou hvězdou a rivalem Philem Mickelsonem.

Tiger Woods. foto: Reuters

Woods, jenž měl od dubnového Masters potíže s Achillovou šlachou a kolenem a nehrál od květnového Players Championship, přiznal, že na hřišti dosud hledá jistotu.

"Je těžké znovu najít sebedůvěru, když většina úderů nekončí tam, kde by měly," řekl pětatřicetiletý Američan. "Ještě mám potíže s provedením švihu," dodal.

Zlepšení ale na své hře postupně zaznamenává, třebaže po čtvrtečním výsledku -2 se v dalších dvou kolech pod par hřiště nedostal. Nedařilo se mu patování. "Vrací se mi cit do rukou, teď jen ještě poskládat jedno dobré kolo. To se mi dosud nepodařilo," postěžoval si na nevyrovnanost výkonů Woods. Za vedoucím mužem pořadí Adamem Scottem z Austrálie zaostává o 13 ran.

Křišťálová lupa 2011
Autor:

Nesmysly o inflaci v Česku. Znovu bude nízká, uvidíte, tvrdí ekonom Michl

Premium ČSÚ zveřejnil, že inflace je nejvyšší od roku 2008, 4,1 %. Hned v pátek jsem k tomu vydal v MF DNES článek „Nebojte se...

Chci přidat 20 tisíc. Generaci Z kuráž nechybí, s trpělivostí už je to horší

Premium Sedmatřicetiletý Libor vede pobočku banky v krajském městě. Za poslední měsíce přijal několik mladých lidí, dvacátníků...

Hladovění je to nejlepší, co pro sebe lidé mohou udělat, říká neurolog

Jde o největší problém současné medicíny, a to bez ohledu na covid-19 - Alzheimerova nemoc, nejčastější typ demence....

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!

Mohlo by vás zajímat