Úterý 6. prosince 2022, svátek má Mikuláš
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Woodsovi se nedaří. Nevěří si

Sport

  12:24
AKRON - Tiger Woods na svém prvním turnaji po čtrnáctitýdenní pauze nemíchá po třech kolech pořadím v čele. V Akronu zaostává před finálovým dnem o jednu ránu za normou hřiště a dělí se o 38. místo mimo jiné s další americkou hvězdou a rivalem Philem Mickelsonem.

Tiger Woods. foto: Reuters

Woods, jenž měl od dubnového Masters potíže s Achillovou šlachou a kolenem a nehrál od květnového Players Championship, přiznal, že na hřišti dosud hledá jistotu.

"Je těžké znovu najít sebedůvěru, když většina úderů nekončí tam, kde by měly," řekl pětatřicetiletý Američan. "Ještě mám potíže s provedením švihu," dodal.

Zlepšení ale na své hře postupně zaznamenává, třebaže po čtvrtečním výsledku -2 se v dalších dvou kolech pod par hřiště nedostal. Nedařilo se mu patování. "Vrací se mi cit do rukou, teď jen ještě poskládat jedno dobré kolo. To se mi dosud nepodařilo," postěžoval si na nevyrovnanost výkonů Woods. Za vedoucím mužem pořadí Adamem Scottem z Austrálie zaostává o 13 ran.

Křišťálová lupa 2011
Autor:

Darujte vzpomínky: Vytvořily jsme vlastní fotoknihu i osobní kalendář
Darujte vzpomínky: Vytvořily jsme vlastní fotoknihu i osobní kalendář

Každý rok si lámeme hlavu s tím, co koupit našim blízkým k Vánocům. Kosmetika, láhev nebo svíčka jsou sice dárky, které neurazí, ale rozhodně...

Mohlo by vás zajímat