Pátek 1. prosince 2023, svátek má Iva
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zápisník Petra Nedvěda: Zdravotní pivo si u masérů dát můžeme

Sport

  15:07
SOČI - Vrátím se k pátečnímu zahájení, které bylo skvělé. Rusové nenechali organizačně nic náhodě. Bohužel jsme vyrazili na stadion až ke konci, a tak jsme část neviděli. Hlavní akce pak probíhala mimo stadion a tu jsme sledovali jen na obrazovkách.

Zápisník Petra Nedvěda.

Ke konci už to bylo dlouhé a sedět s nohama do pravého úhlu mi dalo docela zabrat. Po zahájení přišla na řadu pozdní večeře a pokoj.

V sobotu bylo klasické olympijské dopoledne. Procházka na snídani a od 12 hodin trénink. Hned po něm jsme s Červusem museli dorazit na rozhovory. Tam jsme se nějak zasekli a na oběd jsme přišli až po čtvrté.

ZÁPISNÍKY PETRA NEDVĚDA

Vzhledem k odpočinku jsme bohužel nestihli první návštěvu Českého domu. Místo toho jsme s Červusem vyrazili do jedné z posiloven. Po večeři jsme navštívili i centrum zábavy. Byl jsem vyzván na zápas v ping-pongu. Na výsledek se ptát nemusíte. Mlaďas se má ještě moc co učit.

Neděle byla podobná. Po obědě jsem navštívil fyzioterapeuta Pavla Koláře. Odpolední trénink nám ale neumožnil fandit Martině Sáblíkové. Škoda.

Teď už zase nashle. Jdu k masérům – kromě jiného mají na pokoji pivo a jedno zdravotní si dát můžeme. Navíc se tam probere spousta zajímavého – věci kolem týmu, soupeřů, olympiáda jako taková a na holky taky přijde řeč.

Exkluzivně pro LN a Lidovky.cz přibližuje dění ze Soči český hokejový reprezentant Petr Nedvěd.

Roman Červenka (vlevo) a Petr Nedvěd na tréninku v Soči. V pozadí Jiří Novotný

Autor:

Akční letáky
Akční letáky

Všechny akční letáky na jednom místě!