Pondělí 4. července 2022, svátek má Prokop
  • schránka
  • Přihlásit Můj účet

Lidovky.cz

Zápisník Petra Nedvěda: Zdravotní pivo si u masérů dát můžeme

Sport

  15:07
SOČI - Vrátím se k pátečnímu zahájení, které bylo skvělé. Rusové nenechali organizačně nic náhodě. Bohužel jsme vyrazili na stadion až ke konci, a tak jsme část neviděli. Hlavní akce pak probíhala mimo stadion a tu jsme sledovali jen na obrazovkách.

Zápisník Petra Nedvěda.

Ke konci už to bylo dlouhé a sedět s nohama do pravého úhlu mi dalo docela zabrat. Po zahájení přišla na řadu pozdní večeře a pokoj.

V sobotu bylo klasické olympijské dopoledne. Procházka na snídani a od 12 hodin trénink. Hned po něm jsme s Červusem museli dorazit na rozhovory. Tam jsme se nějak zasekli a na oběd jsme přišli až po čtvrté.

ZÁPISNÍKY PETRA NEDVĚDA

Vzhledem k odpočinku jsme bohužel nestihli první návštěvu Českého domu. Místo toho jsme s Červusem vyrazili do jedné z posiloven. Po večeři jsme navštívili i centrum zábavy. Byl jsem vyzván na zápas v ping-pongu. Na výsledek se ptát nemusíte. Mlaďas se má ještě moc co učit.

Neděle byla podobná. Po obědě jsem navštívil fyzioterapeuta Pavla Koláře. Odpolední trénink nám ale neumožnil fandit Martině Sáblíkové. Škoda.

Teď už zase nashle. Jdu k masérům – kromě jiného mají na pokoji pivo a jedno zdravotní si dát můžeme. Navíc se tam probere spousta zajímavého – věci kolem týmu, soupeřů, olympiáda jako taková a na holky taky přijde řeč.

Exkluzivně pro LN a Lidovky.cz přibližuje dění ze Soči český hokejový reprezentant Petr Nedvěd.

Roman Červenka (vlevo) a Petr Nedvěd na tréninku v Soči. V pozadí Jiří Novotný

Autor:

Cesta do Chorvatska 2022: Jak projet rozkopané Slovinsko a tankovat v Maďarsku

Premium Dobrá zpráva pro dovolenkáře mířící autem na Jadran. Cesta byla letos hladká, na nejrychlejší trase přes Vídeň, Graz...

Zbraně, které zaskočily Putina: „Muskovo“ bombardování

Premium Už druhý den po nočním překročení hranic měli triumfálně projíždět centrem Kyjeva, po čtyřech měsících místo toho vězí...

Jet sto třicet, nebo zpomalit? Na dálnici můžete uspořit litry paliva

Premium Ceny paliv opět atakují rekordy. Také si všímáte, o kolik víc řidičů jezdí poslední měsíce „na spotřebu“? Vyzkoušeli...

Kouzelná oslava Mezinárodního dne jógy na Karlově mostě
Kouzelná oslava Mezinárodního dne jógy na Karlově mostě

Pražští jogíni se 21. června poprvé připojili k ostatním jogínům, aby s nimi oslavili Mezinárodní den jógy. Oslavy se zúčastnilo 400 jogínů a sešli...

Mohlo by vás zajímat