4. ledna 2019 10:16 Lidovky.cz > Sport > Ostatní sporty

VIDEO: Tenistka ukradla Federerův ručník. Diváci jí k tomu aplaudovali

Řecká tenistka Maria Sakkariová. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Řecká tenistka Maria Sakkariová. | foto: ČTK/AP

Perth / Praha Během závěrečného setu vypadala jako protivnice, která se do roztrhání těla pere o výsledek zápasu. O pár chvil později z ní byla nadšená obdivovatelka, veřejně si přivlastňující část soupeřova vybavení. I taková umí být řecká tenistka Maria Sakkariová.

V zápasech smíšené čtyřhry na Hopman Cupu už tribuny viděly leccos. Nicméně duel, v němž nakonec Řecko překvapivě porazilo Švýcarsko, přinesl jeden velice kuriózní a úsměvný moment.

K postupu do finále to sice jihoevropské zemi nestačilo, jednu trofej ale tenistka Maria Sakkariová získala. Po rozhovoru pro televizi si všimla, že Švýcar Roger Federer, jeden z nejlepších tenistů všech dob, zapomněl na svém místě jeden z ručníků, které během zápasu používal.

Inkriminovaný moment najdete v čase 1:48:

S lišáckým úsměvem ve tváři se pro něj vydala, rychle jej vzala a odnesla se smíchem do své tašky. Pobaveně to sledoval jak její deblový partner Stefanos Tsitsipas, tak diváci, kteří povzbuzovali Řekyni v jejím díle.

Sakkariová si tak kromě velkého zážitku odnesla i velký suvenýr.

Najdete na Lidovky.cz