Úterý 27. října 2020svátek má Šarlota, Zoja, Zoe 11 °C občasný déšť Předplatné LN

Paraguay - Slovensko
2:0 (1:0)

DUEL PARAGUAY-SLOVENSKO SLEDUJEME V PODROBNÉ ON-LINE REPORTÁŽI!
15:24
Já se s Vámi z dnešního online přenosu loučím a u zítřejšího utkání Portugalsko - KLDR od 13:30 naviděnou.
15:21
Paraguayci si hladce připsali tři body. Slováci moc invence nepředveli, a tak jejich šance na postup do osmifinále nejosu moc reálné. Ale ve fotbale se může stát cokoli, tak doufejme, že se Slováci do utkání s Itálií vzchopí a o postup se poperou.
90. +4. minuta
Rozhodčí utkání ukončil.
Jihoameričané kontrolují hru a hladce jsi jdou pro tři body.
90. +2. minuta
vlajka Slovensko | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Róbert Vittek vypálil tesně nad branku Villara, což byla nejnebezpečnější slovenská akce.
90. minuta
Rozhodčí nastaví 4. minuty, o výsledku je už rozhodnuto.
86. minuta
míč | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
A je to už 2:0! Dva Paraguayci si dávali přednost do té doby, než se k míči dostal třetí Riveras a z hranice velkého vápna zvýšil.
Radost Paraguaye. | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: Reuters
82. minuta
dulezite bila - ikonka | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
I mladičký Weiss uviděl za faul žlutou kartu.
82. minuta
Kouč Weiss začíná riskovat. Salatu nahradí agilní Stoch.
82. minuta
Barriose nahradí Oscar Cardozo.
79. minuta
Recept na paraguayskou obranu nakopávané míče rozhodně nejsou. To ještě doposud Slováci nezpozorovali.
72. minuta
Paraguay vlajka do onlinu | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy
Ve velké příležitosti se po centu Santy Cruze ocitl Riveras, jeho hlavička se pouze otřela o levou tyč Muchovy brány.
70. minuta
I trenér Weiss se odhodlal ke střídání. Stanislava Šestáka nahradí Filip Hološko.
68. minuta
Ze hry odchází Nelson Valde a nahradí ho obránce-záložník Torres. Jednoznačné posílení defenzivy.
66. minuta
Na trávníku leží po zákroku Škrtěla Roque Santa Cruz. V utkání ale pokračovat bude.
63. minuta
Ďurica po průniku po levé straně hřiště vybojoval pro svůj tým rohový kop. Z něhož šance k vyrovnání nevznikla.
60. minuta
Vittek se tlačil do šance, v niž ho ale bezproblémů předběhl praguayský obránce a míč mu odebral.
Slovensko - Paraguay (Vittek) | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Zvětšit foto: Reuters
58. minuta
Hamšíka zastavil hvizd hlavního sudího, kvůli postavení mimo hru.
54. minuta
Ze Slováků sebevědomí rozhodně nesrší. Při rozehrávce si často pomáhají s brankářem Muchou.
Paraguay: Villar - Bonet, Da Silva, Alcaráz, Morel - Vera (88. Barreto), V. Cáceres, Riveros, Santa Cruz - Haedo (68. Torres), Barrios (82. Cardozo). Trenér: Martino.

Slovensko: Mucha - Pekarík, Škrtel, Saláta (83. Stoch), Ďurica - Weiss ml., Štrba, Kozák, Hamšík - Vittek, Šesták (70. Hološko). Trenér: Weiss st.

Rozhodčí: Maillet (Seychely) - Menkouande (Kam.), Massani (Tun.)