Diskuse

Reprezentační asistent Špaček: Hadamczik nás v Turíně neukoučoval

Sám říká, že hokejem vydělal tolik, že získal svobodu a volnost. Volnost mluvit otevřeně. "Jsem člověk, který mluví na rovinu. A tak mohu šlapat po hvězdách, které to buď vezmou, nebo mě pošlou do háje. Když nastane to druhé, tak se můžu sebrat a už nepřijít," říká Jaroslav Špaček.

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Nastavte si velikost písma, podle vašich preferencí.