29. května 2014 13:05 Lidovky.cz > Sport > MS fotbal 2014

Rozpis zápasů na fotbalovém mistrovství světa v Brazílii

Radost fotbalových fanoušků Brazílie | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Radost fotbalových fanoušků Brazílie | foto: ČTK

PRAHA O účasti na fotbalovém šampionátu v Brazílii usilovalo celkem 204 zemí, do základních skupin nakonec proklouzlo jen 32 z nich. A jaký je přesný harmonogram šampionátu? Bitva o krále kopané odstartuje utkáním Brazílie - Chorvatsko...

Los základních skupin, z nichž vždy postoupí dva nejlepší, proběhl 6. prosince 2013. Fotbalový svátek začne 12. června a skončí o měsíc později.

Složení základních skupin

Skupina A: Brazílie, Kamerun, Mexiko, Chorvatsko.
Skupina B: Španělsko, Chile, Austrálie, Nizozemsko.
Skupina C: Kolumbie, Pobřeží slonoviny, Japonsko, Řecko.
Skupina D: Uruguay, Itálie, Kostarika, Anglie.
Skupina E: Švýcarsko, Ekvádor, Honduras, Francie.
Skupina F: Argentina, Nigérie, Írán, Bosna a Hercegovina.
Skupina G: Německo, Ghana, USA, Portugalsko.
Skupina H: Belgie, Alžírsko, Korejská republika, Rusko.

Rozpis zápasů (časy jsou uvedeny v SELČ)

Skupina A
12. června, 22:00 Brazílie – Chorvatsko (Sao Paulo),
13. června, 18:00 Mexiko – Kamerun (Natal),
17. června, 21:00 Brazílie – Mexiko (Fortaleza),
18. června, 21:00 Kamerun – Chorvatsko (Manaus),
23. června, 22:00 Kamerun – Brazílie (Brasília),
23. června, 22:00 Chorvatsko – Mexiko (Recife).
Skupina B
13. června, 21:00 Španělsko- Nizozemsko (Salvador),
13. června, 24:00 Chile – Austrálie (Cuiabá),
18. června, 18:00 Austrálie – Nizozemsko (Porto Alegre),
18. června, 24:00 Španělsko – Chile (Rio de Janeiro),
23. června, 18:00 Austrálie – Španělsko (Curitiba),
23. června, 18:00 Nizozemsko – Chile (Sao Paulo).
Skupina C
14. června, 18:00 Kolumbie – Řecko (Belo Horizonte),
14. června, 24:00 Pobřeží slonoviny – Japonsko (Recife),
19. června, 18:00 Kolumbie – Pobřeží slonoviny (Brasília),
19. června, 24:00 Japonsko – Řecko (Natal),
24. června, 22:00 Japonsko – Kolumbie (Cuiabá)
24. června, 22:00 Řecko – Pobřeží slonoviny (Fortaleza).
Skupina D
14. června, 21:00 Uruguay – Kostarika (Fortaleza),
15. června, 03:00 Anglie – Itálie (Manaus),
19. června, 21:00 Uruguay – Anglie (Sao Paulo),
20. června, 18:00 Itálie – Kostarika (Recife),
24. června, 18:00 Itálie – Uruguay (Natal),
24. června, 18:00 Kostarika – Anglie (Belo Horizonte).
Skupina E
15. června, 18:00 Švýcarsko – Ekvádor (Brasília),
15. června, 21:00 Francie – Honduras (Porto Alegre),
20. června, 21:00 Švýcarsko – Francie (Salvador),
20. června, 24:00 Honduras – Ekvádor (Curitiba),
25. června, 22:00 Honduras – Švýcarsko (Manaus),
25. června, 22:00 Ekvádor – Francie (Rio de Janeiro).
Skupina F
15. června, 24:00 Argentina – Bosna a Hercegovina (Rio de Janeiro),
16. června, 21:00 Írán – Nigérie (Curitiba),
21. června, 18:00 Argentina – Írán (Belo Horizonte),
21. června, 24:00 Nigérie – Bosna a Hercegovina (Cuiabá),
25. června, 18:00 Nigérie – Argentina (Porto Alegre),
25. června, 18:00 Bosna a Hercegovina – Írán (Salvador).
Skupina G
16. června, 18:00 Německo – Portugalsko (Salvador),
16. června, 24:00 Ghana – USA (Natal),
21. června, 21:00 Německo – Ghana (Fortaleza),
22. června, 21:00 USA – Portugalsko (Manaus),
26. června, 18:00 USA – Německo (Recife),
26. června, 18:00 Portugalsko – Ghana (Brasília).
Skupina H
17. června, 18:00 Belgie – Alžírsko (Belo Horizonte),
17. června, 24:00 Rusko – Korea (Cuiabá),
22. června, 18:00 Korea – Alžírsko (Porto Alegre),
22. června, 24:00 Belgie – Rusko (Rio de Janeiro),
26. června, 22:00 Korea – Belgie (Sao Paulo),
26. června, 22:00 Alžírsko – Rusko (Curitiba).

Osmifinále
28. června, 18:00 1A – 2B (Belo Horizonte),
28. června, 22:00 1C – 2D (Rio de Janeiro),
29. června, 18:00 1B – 2A (Fortaleza),
29. června, 22:00 1D – 2C (Recife),
30. června, 18:00 1E – 2F (Brasília),
30. června, 22:00 1G – 2H (Porto Alegre),
1. července, 18:00 1F – 2E (Sao Paulo),
1. července, 22:00 1H – 2G (Salvador).

Čtvrtfinále
4. července, 18:00 5OF – 6OF (Rio de Janeiro),
4. července, 22:00 1OF – 2OF (Fortaleza),
5. července, 18:00 7OF – 8OF (Brasília),
5. července, 22:00 3OF – 4OF (Salvador).

Semifinále
8. července, 22:00 1ČF – 2ČF (Belo Horizonte),
9. července, 22:00 3ČF – 4ČF (Sao Paulo).

Zápas o 3. místo
12. července, 22:00 (Brasília).

Finále
13. července, 21:00 (Rio de Janeiro).

Lidovky.cz

JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky
JAKO Z INSTAGRAMU: Stáhněte si zdarma milníkové kartičky

Znáte milníkové kartičky? Jsou to obrázky s textem, který označuje nějaký milník vašeho děťátka. eMimino si jich pro vás připravilo celou sadu k vytištění. Pojďte se na ně podívat.

Najdete na Lidovky.cz