Diskuse
Skifař Synek je podruhé mistrem světa, Knapková má bronz
Skifař Ondřej Synek se podruhé v kariéře stal mistrem světa ve veslování. Třicetiletý závodník pražské Dukly suverénně ovládl šampionát v korejském Čchungdžu a navázal tak na triumf z roku 2010 z Nového Zélandu. Jeho reprezentační kolegyně Miroslava Knapková získala bronz. Loňská olympijská vítězka z Londýna na skifu a obhájkyně zlata z předešlého MS nestačila na Kim Crowovou z Austrálie a Emmu Twiggovou z Nového Zélandu.
Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Cesta ke zdravému stárnutí: Otestovaly jsme prémiový komplex Nuvitone PRO pro buněčnou vitalitu
V redakci eMimina si s přibývajícím věkem stále více uvědomujeme, že zdraví a dostatek energie nejsou samozřejmost. Proto jsme se rozhodly na...


















