21. června 2010 10:54 Lidovky.cz > Sport > MS ve fotbale

Slovenský tisk: Po hanebném a trapném výkonu jsme ve fotbalovém pekle

  • Poslat
  • Tisk
  • Redakce
Slovensko - Paraguay (Ďuricovi nepomohlo ani modlení). | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Slovensko - Paraguay (Ďuricovi nepomohlo ani modlení). | foto: Reuters

BRATISLAVA Slovenská fotbalová reprezentace sklidila po porážce 0:2 od Paraguaye na mistrovství světa tvrdou kritiku od domácích médií. Fotbalové peklo. Hoši, budíček. Nemáme na to. Od začátku do konce v křeči; tak píše o výkonu týmu slovenský tisk. Svěřenci trenéra Vladimíra Weisse podle komentářů podali podprůměrný a trapný výkon.

"Fotbalové peklo. Po zahanbující remíze s Novým Zélandem přišla v druhém zápase doslova tragédie. Prohra 0:2 s Paraguayí není zahanbující výsledkem, nýbrž způsobem, jak k ní došlo. Jihoameričané nás k ničemu nepustili a ukázali nám, jak se hraje fotbal," napsal Nový čas.

DÁLE ČTĚTE

List Plus jeden deň označil vystoupení slovenských hráčů za obrovské zklamání. To, že v utkání směřovala na branku jihoamerického mužstva jediná střela, je prý hanba. "Slováci podali proti Paraguayi trapný výkon a v útoku byli doslova žalostní," uzavřel deník.

Podle Športu snažení Slováků vyznělo nesourodým a nevyzrálým dojmem, zkušenější protivník byl lepší a agresivnější. List Sme napsal, že prohra bolí, soupeř však ukázal více umění a byl jednoznačně lepší. "Ve městě růží rozkvetlo pouze jedno mužstvo. Slovenské to, bohužel, nebylo," dodal deník.

ČTK

Najdete na Lidovky.cz