Sobota 8. května 2021Den vítězství 1 °C polojasno Předplatné LN

FORTUNA:LIGA

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

FORTUNA:LIGA Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre +/- Body
1. SK Slavia Praha 30 22 6 2 58:10 27 72
2. FC Viktoria Plzeň 30 20 6 4 60:22 21 66
3. AC Sparta Praha 30 14 8 8 55:35 5 50
4. FK Jablonec 30 14 7 9 46:41 4 49
5. FC Slovan Liberec 30 14 5 11 50:38 2 47
6. FC Baník Ostrava 30 12 9 9 42:34 0 45
7. SK Dynamo Č. Budějovice 30 13 4 13 46:45 -2 43
8. 1.FC Slovácko 30 11 9 10 35:35 -3 42
9. Bohemians 1905 30 12 6 12 38:41 -3 42
10. FK Mladá Boleslav 30 11 7 12 48:52 -5 40
11. SK Sigma Olomouc 30 8 12 10 36:37 -9 36
12. FK Teplice 30 7 10 13 29:49 -14 31
13. FC Fastav Zlín 30 7 6 17 25:47 -18 27
14. MFK Karviná 30 5 11 14 23:39 -19 26
15. Slezský FC Opava 30 5 8 17 16:47 -22 23
16. 1.FK Příbram 30 5 6 19 19:54 -24 21

Rozpis zápasů

1. 14. 07. 16:30 Č. Budějovice 0 : 1 Opava
2. 20. 07. 17:00 1.FC Slovácko 0 : 2 Č. Budějovice
3. 29. 07. 18:00 Č. Budějovice 2 : 2 Sparta Praha
4. 04. 08. 16:30 Č. Budějovice 1 : 1 Jablonec
5. 10. 08. 17:00 1.FK Příbram 2 : 0 Č. Budějovice
6. 16. 08. 18:00 Č. Budějovice 0 : 3 Slavia Praha
7. 25. 08. 16:30 Ml. Boleslav 4 : 2 Č. Budějovice
8. 01. 09. 16:30 Č. Budějovice 2 : 0 Zlín
9. 15. 09. 17:00 Baník Ostrava 2 : 1 Č. Budějovice
10. 21. 09. 19:00 Č. Budějovice 0 : 3 Viktoria Plzeň
11. 30. 09. 18:00 Slovan Liberec 4 : 2 Č. Budějovice
12. 06. 10. 15:30 Č. Budějovice 3 : 2 Bohemians 1905
13. 19. 10. 16:30 Sigma Olomouc 1 : 3 Č. Budějovice
14. 27. 10. 14:30 Č. Budějovice 3 : 0 Karviná
15. 03. 11. 14:30 Teplice 1 : 3 Č. Budějovice
16. 10. 11. 14:30 Č. Budějovice 2 : 0 1.FC Slovácko
17. 22. 11. 18:00 Sparta Praha 3 : 3 Č. Budějovice
18. 01. 12. 14:30 Jablonec 0 : 1 Č. Budějovice
19. 08. 12. 14:30 Č. Budějovice 2 : 0 1.FK Příbram
20. 15. 12. 17:00 Slavia Praha 4 : 1 Č. Budějovice
21. 14. 02. 18:00 Č. Budějovice 3 : 0 Ml. Boleslav
22. 23. 02. 14:30 Zlín 2 : 3 Č. Budějovice
23. 28. 02. 18:00 Č. Budějovice 0 : 2 Baník Ostrava
24. 07. 03. 17:00 Viktoria Plzeň 1 : 0 Č. Budějovice
25. 27. 05. 18:00 Č. Budějovice 0 : 1 Slovan Liberec
26. 31. 05. 16:00 Bohemians 1905 3 : 2 Č. Budějovice
27. 03. 06. 18:00 Č. Budějovice 2 : 0 Sigma Olomouc
28. 07. 06. 15:00 Karviná 0 : 0 Č. Budějovice
29. 10. 06. 18:00 Č. Budějovice 3 : 1 Teplice
30. 14. 06. 17:00 Opava 2 : 0 Č. Budějovice