Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. HC Škoda Plzeň 52 28 0 0 8 172:123 29 107
2. Mountfield HK 52 26 0 0 12 146:101 21 99
3. HC Oceláři Třinec 52 24 0 0 14 143:122 14 92
4. HC Vítkovice Ridera 52 26 0 0 16 157:119 14 92
5. HC Kometa Brno 52 23 0 0 14 148:121 12 90
6. HC Dynamo Pardubice 52 20 0 0 21 128:139 -2 76
7. Bílí Tygři Liberec 52 18 0 0 21 132:138 -2 76
8. HC Olomouc 52 16 0 0 19 129:136 -3 75
9. PSG Berani Zlín 52 18 0 0 22 121:140 -4 74
10. HC Sparta Praha 52 18 0 0 22 140:150 -7 71
11. Piráti Chomutov 52 13 0 0 20 132:155 -10 68
12. BK Mladá Boleslav 52 15 0 0 23 118:139 -13 65
13. HC Dukla Jihlava 52 12 0 0 26 106:139 -21 57
14. HC Verva Litvínov 52 10 0 0 29 118:168 -28 50

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
52. kolo
04. 03. 16:20 Jihlava 3 : 0 Olomouc
04. 03. 16:20 Pardubice 1 : 3 Mountfield HK
04. 03. 16:20 Kometa Brno 4 : 0 Litvínov
04. 03. 16:20 Plzeň 3 : 2 Zlín
04. 03. 16:20 Mladá Boleslav 3 : 2np Třinec
04. 03. 16:20 Chomutov 4 : 2 Sparta Praha
04. 03. 16:20 Vítkovice 3 : 2pp Liberec
51. kolo
02. 03. 17:20 Zlín 5 : 2 Chomutov
02. 03. 17:20 Třinec 2 : 6 Pardubice
02. 03. 17:20 Sparta Praha 6 : 2 Mladá Boleslav
02. 03. 17:20 Mountfield HK 2 : 4 Jihlava
02. 03. 17:20 Olomouc 7 : 2 Kometa Brno
02. 03. 17:20 Litvínov 2 : 1pp Vítkovice
02. 03. 17:20 Liberec 4 : 0 Plzeň
50. kolo
27. 02. 18:00 Liberec 2 : 1 Jihlava
28. 02. 17:30 Chomutov 3 : 2pp Třinec
28. 02. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 4pp Olomouc
28. 02. 17:30 Vítkovice 4 : 2 Mountfield HK
28. 02. 18:00 Kometa Brno 4 : 5np Plzeň
28. 02. 18:00 Pardubice 2 : 1 Litvínov
28. 02. 18:30 Sparta Praha 3 : 2 Zlín
49. kolo
10. 01. 17:30 Plzeň 4 : 1 Vítkovice
23. 01. 17:00 Třinec 1 : 0 Sparta Praha
23. 01. 17:30 Zlín 1 : 3 Mladá Boleslav
23. 01. 17:30 Litvínov 1 : 3 Jihlava
23. 01. 18:00 Liberec 6 : 2 Kometa Brno
23. 01. 18:00 Mountfield HK 1 : 0 Chomutov
08. 02. 18:00 Olomouc 5 : 3 Pardubice
48. kolo
06. 02. 17:00 Třinec 2 : 4 Zlín
06. 02. 17:20 Chomutov 3 : 4np Litvínov
06. 02. 17:30 Jihlava 1 : 6 Plzeň
06. 02. 17:30 Vítkovice 0 : 2 Kometa Brno
06. 02. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 3 Mountfield HK
06. 02. 18:00 Pardubice 2 : 1 Liberec
26. 02. 18:00 Sparta Praha 2 : 3pp Olomouc
47. kolo
04. 02. 15:30 Litvínov 4 : 3pp Mladá Boleslav
04. 02. 16:00 Liberec 3 : 2np Sparta Praha
04. 02. 16:30 Plzeň 5 : 4np Chomutov
04. 02. 16:30 Vítkovice 3 : 0 Jihlava
04. 02. 17:00 Mountfield HK 6 : 3 Zlín
04. 02. 17:00 Olomouc 1 : 2 Třinec
04. 02. 17:00 Kometa Brno 2 : 1 Pardubice
46. kolo
02. 02. 17:00 Třinec 4 : 3 Litvínov
02. 02. 17:20 Zlín 4 : 3 Olomouc
02. 02. 17:30 Jihlava 2 : 0 Kometa Brno
02. 02. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 4 Vítkovice
02. 02. 17:30 Chomutov 2 : 1pp Liberec
02. 02. 18:00 Pardubice 2 : 0 Plzeň
02. 02. 18:00 Mountfield HK 4 : 1 Sparta Praha
45. kolo
30. 01. 17:30 Jihlava 3 : 2pp Pardubice
30. 01. 17:30 Plzeň 1 : 4 Mladá Boleslav
30. 01. 17:30 Vítkovice 7 : 3 Chomutov
30. 01. 17:30 Litvínov 3 : 4pp Zlín
30. 01. 18:00 Liberec 0 : 4 Třinec
30. 01. 18:00 Mountfield HK 3 : 0 Olomouc
30. 01. 18:30 Sparta Praha 3 : 4pp Kometa Brno
44. kolo
23. 01. 18:00 Pardubice 5 : 3 Vítkovice
28. 01. 15:20 Sparta Praha 2 : 4 Plzeň
28. 01. 15:30 Zlín 2 : 1 Jihlava
28. 01. 15:30 Chomutov 2 : 1 Kometa Brno
28. 01. 17:00 Olomouc 4 : 2 Litvínov
28. 01. 17:30 Mladá Boleslav 0 : 3 Liberec
28. 01. 17:30 Třinec 2 : 1np Mountfield HK
43. kolo
26. 01. 17:20 Vítkovice 1 : 4 Třinec
26. 01. 17:30 Litvínov 1 : 4 Sparta Praha
26. 01. 17:30 Jihlava 3 : 2 Chomutov
26. 01. 17:30 Plzeň 3 : 2 Mountfield HK
26. 01. 18:00 Liberec 3 : 0 Olomouc
26. 01. 18:30 Pardubice 3 : 2 Mladá Boleslav
26. 01. 18:30 Kometa Brno 3 : 1 Zlín
42. kolo
21. 01. 15:00 Sparta Praha 4 : 3np Vítkovice
21. 01. 15:00 Liberec 7 : 0 Zlín
21. 01. 15:00 Třinec 4 : 1 Jihlava
21. 01. 15:30 Chomutov 4 : 2 Pardubice
21. 01. 16:30 Mladá Boleslav 5 : 2 Kometa Brno
21. 01. 17:00 Olomouc 2 : 4 Plzeň
21. 01. 18:20 Mountfield HK 7 : 3 Litvínov
41. kolo
19. 01. 17:30 Chomutov 0 : 1 Mladá Boleslav
19. 01. 17:30 Jihlava 2 : 4 Sparta Praha
19. 01. 17:30 Vítkovice 5 : 2 Olomouc
19. 01. 18:00 Kometa Brno 3 : 4pp Mountfield HK
19. 01. 18:00 Liberec 5 : 1 Litvínov
19. 01. 18:00 Pardubice 2 : 3 Zlín
19. 01. 18:20 Plzeň 2 : 1 Třinec
40. kolo
14. 01. 15:00 Třinec 2 : 5 Kometa Brno
14. 01. 17:00 Mountfield HK 3 : 1 Liberec
14. 01. 17:00 Olomouc 5 : 3 Chomutov
14. 01. 17:30 Litvínov 4 : 5 Plzeň
14. 01. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 2np Jihlava
14. 01. 18:00 Sparta Praha 2 : 4 Pardubice
14. 01. 18:20 Zlín 2 : 1 Vítkovice
39. kolo
09. 01. 18:30 Sparta Praha 2 : 3 Chomutov
12. 01. 17:00 Třinec 5 : 1 Mladá Boleslav
12. 01. 17:20 Mountfield HK 2 : 3 Pardubice
12. 01. 17:30 Litvínov 1 : 4 Kometa Brno
12. 01. 17:30 Zlín 4 : 1 Plzeň
12. 01. 18:00 Liberec 1 : 4 Vítkovice
12. 01. 18:00 Olomouc 2 : 3pp Jihlava
38. kolo
07. 01. 15:00 Pardubice 2 : 3np Třinec
07. 01. 15:00 Kometa Brno 1 : 0 Olomouc
07. 01. 15:30 Chomutov 2 : 0 Zlín
07. 01. 16:00 Vítkovice 6 : 3 Litvínov
07. 01. 16:00 Jihlava 1 : 3 Mountfield HK
07. 01. 16:30 Mladá Boleslav 3 : 1 Sparta Praha
07. 01. 16:30 Plzeň 4 : 2 Liberec
37. kolo
05. 01. 17:00 Třinec 4 : 2 Chomutov
05. 01. 17:30 Jihlava 0 : 2 Liberec
05. 01. 17:30 Litvínov 1 : 2 Pardubice
05. 01. 17:30 Zlín 2 : 4 Sparta Praha
05. 01. 18:00 Olomouc 4 : 2 Mladá Boleslav
05. 01. 18:00 Mountfield HK 4 : 0 Vítkovice
05. 01. 18:20 Kometa Brno 3 : 2np Plzeň
36. kolo
03. 01. 17:20 Pardubice 3 : 1 Olomouc
03. 01. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 3np Zlín
03. 01. 17:30 Jihlava 5 : 4 Litvínov
03. 01. 17:30 Chomutov 3 : 2pp Mountfield HK
03. 01. 17:30 Vítkovice 3 : 0 Plzeň
03. 01. 18:00 Kometa Brno 3 : 2 Liberec
03. 01. 18:30 Sparta Praha 3 : 5 Třinec
35. kolo
29. 11. 18:00 Mountfield HK 4 : 2 Mladá Boleslav
30. 12. 15:10 Třinec 0 : 1 Zlín
30. 12. 15:30 Litvínov 2 : 3np Chomutov
30. 12. 16:00 Vítkovice 0 : 1 Kometa Brno
30. 12. 16:00 Liberec 4 : 3 Pardubice
30. 12. 16:30 Plzeň 3 : 1 Jihlava
30. 12. 17:00 Olomouc 2 : 5 Sparta Praha
34. kolo
05. 12. 17:30 Zlín 2 : 3pp Mountfield HK
28. 12. 17:00 Třinec 3 : 4np Olomouc
28. 12. 17:30 Chomutov 7 : 6pp Plzeň
28. 12. 17:30 Jihlava 1 : 2pp Vítkovice
28. 12. 17:30 Mladá Boleslav 0 : 2 Litvínov
28. 12. 18:00 Pardubice 0 : 2 Kometa Brno
28. 12. 19:00 Sparta Praha 3 : 0 Liberec
33. kolo
26. 12. 15:10 Kometa Brno 3 : 2pp Jihlava
26. 12. 15:30 Litvínov 2 : 5 Třinec
26. 12. 16:00 Vítkovice 7 : 1 Mladá Boleslav
26. 12. 16:00 Liberec 2 : 3pp Chomutov
26. 12. 16:30 Plzeň 2 : 3np Pardubice
26. 12. 17:00 Olomouc 1 : 0 Zlín
16. 01. 18:30 Sparta Praha 2 : 1pp Mountfield HK
32. kolo
22. 12. 17:00 Třinec 2 : 3np Liberec
22. 12. 17:20 Mladá Boleslav 2 : 1np Plzeň
22. 12. 17:30 Chomutov 1 : 4 Vítkovice
22. 12. 17:30 Zlín 2 : 4 Litvínov
22. 12. 18:00 Pardubice 3 : 2 Jihlava
22. 12. 18:00 Mountfield HK 2 : 5 Olomouc
22. 12. 18:30 Sparta Praha 3 : 2 Kometa Brno
31. kolo
20. 12. 17:30 Vítkovice 2 : 0 Pardubice
20. 12. 17:30 Jihlava 1 : 2 Zlín
20. 12. 17:30 Litvínov 2 : 3np Olomouc
20. 12. 17:30 Plzeň 3 : 1 Sparta Praha
20. 12. 18:00 Kometa Brno 2 : 3 Chomutov
20. 12. 18:00 Liberec 4 : 3np Mladá Boleslav
20. 12. 18:20 Mountfield HK 2 : 3pp Třinec
30. kolo
24. 10. 17:00 Třinec 3 : 4 Vítkovice
10. 12. 15:00 Sparta Praha 3 : 6 Litvínov
10. 12. 15:30 Chomutov 4 : 2 Jihlava
10. 12. 17:00 Olomouc 4 : 1 Liberec
10. 12. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 2pp Pardubice
10. 12. 18:20 Mountfield HK 6 : 0 Plzeň
16. 01. 17:30 Zlín 2 : 4 Kometa Brno
29. kolo
08. 12. 17:20 Vítkovice 7 : 3 Sparta Praha
08. 12. 17:30 Plzeň 6 : 0 Olomouc
08. 12. 17:30 Jihlava 1 : 0pp Třinec
08. 12. 17:30 Litvínov 3 : 4 Mountfield HK
08. 12. 17:30 Zlín 4 : 3 Liberec
08. 12. 18:00 Kometa Brno 4 : 1 Mladá Boleslav
08. 12. 18:00 Pardubice 5 : 2 Chomutov
28. kolo
03. 12. 15:00 Sparta Praha 6 : 5pp Jihlava
03. 12. 15:30 Zlín 5 : 2 Pardubice
03. 12. 16:00 Liberec 4 : 3pp Litvínov
03. 12. 16:30 Mountfield HK 1 : 0np Kometa Brno
03. 12. 16:30 Plzeň 4 : 3pp Třinec
03. 12. 17:00 Olomouc 0 : 1 Vítkovice
03. 12. 17:30 Mladá Boleslav 5 : 0 Chomutov
27. kolo
29. 11. 18:00 Kometa Brno 2 : 3 Třinec
01. 12. 17:00 Liberec 5 : 4np Mountfield HK
01. 12. 17:30 Vítkovice 5 : 0 Zlín
01. 12. 17:30 Plzeň 5 : 1 Litvínov
01. 12. 17:30 Jihlava 3 : 0 Mladá Boleslav
01. 12. 18:00 Pardubice 1 : 4 Sparta Praha
06. 12. 17:30 Chomutov 2 : 3pp Olomouc
26. kolo
26. 11. 15:00 Třinec 2 : 4 Mladá Boleslav
26. 11. 16:00 Vítkovice 3 : 2 Liberec
26. 11. 16:00 Jihlava 3 : 2pp Olomouc
26. 11. 16:30 Plzeň 1 : 2pp Zlín
26. 11. 17:00 Pardubice 3 : 2 Mountfield HK
26. 11. 17:00 Kometa Brno 6 : 2 Litvínov
26. 11. 18:00 Chomutov 4 : 3pp Sparta Praha
25. kolo
24. 11. 17:00 Třinec 3 : 2np Pardubice
24. 11. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 4 Sparta Praha
24. 11. 17:30 Litvínov 2 : 1pp Vítkovice
24. 11. 18:00 Liberec 2 : 5 Plzeň
24. 11. 18:30 Mountfield HK 5 : 2 Jihlava
24. 11. 18:30 Olomouc 3 : 2pp Kometa Brno
29. 11. 17:30 Zlín 4 : 1 Chomutov
24. kolo
21. 11. 17:20 Vítkovice 3 : 6 Mountfield HK
21. 11. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 3pp Olomouc
21. 11. 17:30 Chomutov 3 : 5 Třinec
21. 11. 17:30 Plzeň 5 : 4 Kometa Brno
21. 11. 17:30 Jihlava 0 : 2 Liberec
21. 11. 18:00 Pardubice 5 : 0 Litvínov
21. 11. 18:30 Sparta Praha 1 : 3 Zlín
23. kolo
19. 11. 15:00 Sparta Praha 2 : 1 Třinec
19. 11. 15:30 Zlín 1 : 6 Mladá Boleslav
19. 11. 15:30 Litvínov 3 : 0 Jihlava
19. 11. 16:20 Liberec 4 : 3 Kometa Brno
19. 11. 16:30 Plzeň 4 : 3np Vítkovice
19. 11. 17:00 Mountfield HK 3 : 2pp Chomutov
28. 11. 18:00 Olomouc 3 : 2pp Pardubice
22. kolo
17. 11. 15:30 Zlín 1 : 3 Třinec
17. 11. 15:30 Chomutov 1 : 3 Litvínov
17. 11. 17:00 Kometa Brno 1 : 3 Vítkovice
17. 11. 17:00 Pardubice 5 : 1 Liberec
17. 11. 17:20 Mladá Boleslav 1 : 2np Mountfield HK
17. 11. 17:30 Jihlava 1 : 2 Plzeň
17. 11. 18:30 Sparta Praha 3 : 2np Olomouc
21. kolo
14. 11. 18:00 Olomouc 4 : 0 Třinec
15. 11. 17:20 Plzeň 3 : 2 Chomutov
15. 11. 17:30 Vítkovice 3 : 4 Jihlava
15. 11. 17:30 Litvínov 6 : 3 Mladá Boleslav
15. 11. 18:00 Mountfield HK 5 : 1 Zlín
15. 11. 18:00 Liberec 5 : 4pp Sparta Praha
15. 11. 18:00 Kometa Brno 1 : 2pp Pardubice
20. kolo
05. 11. 15:00 Pardubice 0 : 4 Plzeň
05. 11. 15:30 Chomutov 3 : 4pp Liberec
05. 11. 15:30 Litvínov 2 : 3 Třinec
05. 11. 15:30 Zlín 1 : 3 Olomouc
05. 11. 16:00 Jihlava 0 : 2 Kometa Brno
05. 11. 18:00 Sparta Praha 1 : 2pp Mountfield HK
05. 11. 18:20 Mladá Boleslav 1 : 4 Vítkovice
19. kolo
03. 11. 17:20 Litvínov 1 : 3 Zlín
03. 11. 17:30 Vítkovice 4 : 2 Chomutov
03. 11. 17:30 Jihlava 2 : 3np Pardubice
03. 11. 18:00 Olomouc 1 : 0 Mountfield HK
03. 11. 18:00 Kometa Brno 3 : 2pp Sparta Praha
03. 11. 18:00 Liberec 5 : 3 Třinec
05. 12. 17:30 Plzeň 4 : 1 Mladá Boleslav
18. kolo
24. 10. 18:30 Sparta Praha 0 : 2 Plzeň
29. 10. 15:00 Pardubice 3 : 4 Vítkovice
29. 10. 15:00 Třinec 0 : 3 Mountfield HK
29. 10. 17:00 Olomouc 1 : 3 Litvínov
29. 10. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 1 Liberec
29. 10. 17:50 Chomutov 3 : 2pp Kometa Brno
31. 10. 17:30 Zlín 1 : 2np Jihlava
17. kolo
26. 10. 18:00 Liberec 3 : 2np Olomouc
27. 10. 17:20 Pardubice 3 : 0 Mladá Boleslav
27. 10. 17:30 Litvínov 4 : 3 Sparta Praha
27. 10. 17:30 Jihlava 4 : 3np Chomutov
27. 10. 17:30 Vítkovice 1 : 2 Třinec
27. 10. 17:30 Plzeň 1 : 0 Mountfield HK
27. 10. 18:00 Kometa Brno 2 : 3np Zlín
16. kolo
22. 10. 15:00 Zlín 3 : 2pp Liberec
22. 10. 15:20 Třinec 3 : 0 Jihlava
22. 10. 15:30 Chomutov 3 : 2 Pardubice
22. 10. 17:00 Olomouc 5 : 0 Plzeň
22. 10. 17:00 Mountfield HK 4 : 5np Litvínov
22. 10. 17:30 Mladá Boleslav 0 : 2 Kometa Brno
05. 12. 18:30 Sparta Praha 2 : 4 Vítkovice
15. kolo
10. 10. 17:30 Vítkovice 3 : 4np Olomouc
19. 10. 17:30 Jihlava 4 : 2 Sparta Praha
20. 10. 17:00 Třinec 3 : 2pp Plzeň
20. 10. 17:20 Litvínov 2 : 3np Liberec
20. 10. 17:30 Chomutov 2 : 3np Mladá Boleslav
20. 10. 18:00 Kometa Brno 1 : 2 Mountfield HK
20. 10. 18:00 Pardubice 4 : 3pp Zlín
14. kolo
03. 10. 18:30 Sparta Praha 1 : 3 Pardubice
17. 10. 17:00 Třinec 4 : 1 Kometa Brno
17. 10. 17:20 Olomouc 5 : 2 Chomutov
17. 10. 17:30 Litvínov 2 : 1pp Plzeň
17. 10. 17:30 Zlín 3 : 7 Vítkovice
17. 10. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 1 Jihlava
17. 10. 18:00 Mountfield HK 3 : 1 Liberec
13. kolo
15. 10. 15:00 Sparta Praha 3 : 2 Chomutov
15. 10. 16:00 Liberec 2 : 1 Vítkovice
15. 10. 17:00 Olomouc 3 : 0 Jihlava
15. 10. 17:00 Zlín 4 : 5np Plzeň
15. 10. 17:20 Mountfield HK 6 : 0 Pardubice
15. 10. 17:30 Litvínov 4 : 3np Kometa Brno
15. 10. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 3 Třinec
12. kolo
13. 10. 17:20 Chomutov 1 : 4 Zlín
13. 10. 17:30 Jihlava 0 : 2 Mountfield HK
13. 10. 17:30 Vítkovice 7 : 3 Litvínov
13. 10. 17:30 Plzeň 5 : 1 Liberec
13. 10. 18:00 Kometa Brno 5 : 0 Olomouc
13. 10. 18:00 Pardubice 2 : 1 Třinec
13. 10. 18:30 Sparta Praha 3 : 2 Mladá Boleslav
11. kolo
08. 10. 15:00 Třinec 4 : 3pp Chomutov
08. 10. 17:00 Zlín 4 : 2 Sparta Praha
08. 10. 17:00 Olomouc 1 : 3 Mladá Boleslav
08. 10. 17:00 Mountfield HK 2 : 0 Vítkovice
08. 10. 17:20 Plzeň 4 : 5pp Kometa Brno
08. 10. 17:30 Litvínov 0 : 1np Pardubice
26. 02. 18:00 Liberec 4 : 1 Jihlava
10. kolo
06. 10. 17:00 Třinec 4 : 1 Sparta Praha
06. 10. 17:20 Mladá Boleslav 4 : 1 Zlín
06. 10. 17:30 Jihlava 4 : 1 Litvínov
06. 10. 17:30 Chomutov 2 : 3 Mountfield HK
06. 10. 17:30 Vítkovice 0 : 2 Plzeň
06. 10. 18:00 Kometa Brno 7 : 2 Liberec
06. 10. 18:00 Pardubice 1 : 2pp Olomouc
9. kolo
01. 10. 17:00 Kometa Brno 5 : 1 Vítkovice
01. 10. 17:00 Mountfield HK 2 : 1 Mladá Boleslav
01. 10. 17:00 Olomouc 2 : 3pp Sparta Praha
01. 10. 17:00 Zlín 4 : 0 Třinec
01. 10. 17:30 Plzeň 2 : 1pp Jihlava
01. 10. 17:30 Litvínov 2 : 3 Chomutov
01. 10. 17:40 Liberec 4 : 1 Pardubice
8. kolo
29. 09. 17:00 Třinec 3 : 4np Olomouc
29. 09. 17:20 Jihlava 4 : 2 Vítkovice
29. 09. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 0 Litvínov
29. 09. 17:30 Zlín 2 : 1np Mountfield HK
29. 09. 17:30 Chomutov 1 : 4 Plzeň
29. 09. 18:00 Pardubice 4 : 5 Kometa Brno
29. 09. 18:30 Sparta Praha 7 : 1 Liberec
7. kolo
23. 09. 17:00 Třinec 5 : 1 Litvínov
24. 09. 16:00 Vítkovice 3 : 2np Mladá Boleslav
24. 09. 16:00 Liberec 1 : 4 Chomutov
24. 09. 16:30 Plzeň 10 : 2 Pardubice
24. 09. 17:00 Olomouc 3 : 4pp Zlín
24. 09. 17:00 Mountfield HK 2 : 3 Sparta Praha
24. 09. 17:00 Kometa Brno 4 : 2 Jihlava
6. kolo
21. 09. 17:10 Třinec 5 : 2 Liberec
22. 09. 17:30 Mladá Boleslav 2 : 3pp Plzeň
22. 09. 17:30 Chomutov 1 : 2pp Vítkovice
22. 09. 17:30 Zlín 3 : 2 Litvínov
22. 09. 18:00 Pardubice 7 : 5 Jihlava
22. 09. 18:00 Olomouc 1 : 3 Mountfield HK
26. 09. 17:30 Kometa Brno 2 : 1 Sparta Praha
5. kolo
17. 09. 16:00 Vítkovice 4 : 2 Pardubice
17. 09. 16:00 Jihlava 3 : 2 Zlín
17. 09. 16:30 Plzeň 4 : 3 Sparta Praha
17. 09. 17:00 Kometa Brno 2 : 3np Chomutov
17. 09. 17:00 Mountfield HK 3 : 1 Třinec
17. 09. 17:20 Litvínov 0 : 3 Olomouc
19. 09. 18:00 Liberec 3 : 1 Mladá Boleslav
4. kolo
15. 09. 17:00 Třinec 3 : 2 Vítkovice
15. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 2 Pardubice
15. 09. 17:30 Zlín 0 : 4 Kometa Brno
15. 09. 17:30 Chomutov 4 : 3pp Jihlava
15. 09. 18:00 Mountfield HK 4 : 3pp Plzeň
15. 09. 18:00 Olomouc 3 : 0 Liberec
10. 10. 18:30 Sparta Praha 3 : 1 Litvínov
3. kolo
12. 09. 17:20 Pardubice 1 : 4 Chomutov
12. 09. 17:30 Plzeň 10 : 0 Olomouc
12. 09. 17:30 Jihlava 0 : 2 Třinec
12. 09. 17:30 Vítkovice 6 : 1 Sparta Praha
12. 09. 17:30 Litvínov 3 : 0 Mountfield HK
12. 09. 18:00 Liberec 3 : 2 Zlín
12. 09. 18:00 Kometa Brno 2 : 3 Mladá Boleslav
2. kolo
10. 09. 15:00 Třinec 5 : 2 Plzeň
10. 09. 15:05 Sparta Praha 4 : 3 Jihlava
10. 09. 17:00 Olomouc 2 : 4 Vítkovice
10. 09. 17:00 Mountfield HK 2 : 4 Kometa Brno
10. 09. 17:00 Zlín 0 : 2 Pardubice
10. 09. 17:30 Litvínov 2 : 0 Liberec
10. 09. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 2 Chomutov
1. kolo
08. 09. 17:20 Kometa Brno 5 : 4np Třinec
08. 09. 17:30 Vítkovice 1 : 2pp Zlín
08. 09. 17:30 Jihlava 4 : 3pp Mladá Boleslav
08. 09. 17:30 Chomutov 4 : 2 Olomouc
08. 09. 17:30 Plzeň 5 : 1 Litvínov
08. 09. 18:00 Pardubice 2 : 3 Sparta Praha
08. 09. 18:00 Liberec 3 : 0 Mountfield HK