Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. HC Škoda Plzeň 52 28 0 0 8 172:123 29 107
2. Mountfield HK 52 26 0 0 12 146:101 21 99
3. HC Oceláři Třinec 52 24 0 0 14 143:122 14 92
4. HC Vítkovice Ridera 52 26 0 0 16 157:119 14 92
5. HC Kometa Brno 52 23 0 0 14 148:121 12 90
6. HC Dynamo Pardubice 52 20 0 0 21 128:139 -2 76
7. Bílí Tygři Liberec 52 18 0 0 21 132:138 -2 76
8. HC Olomouc 52 16 0 0 19 129:136 -3 75
9. PSG Berani Zlín 52 18 0 0 22 121:140 -4 74
10. HC Sparta Praha 52 18 0 0 22 140:150 -7 71
11. Piráti Chomutov 52 13 0 0 20 132:155 -10 68
12. BK Mladá Boleslav 52 15 0 0 23 118:139 -13 65
13. HC Dukla Jihlava 52 12 0 0 26 106:139 -21 57
14. HC Verva Litvínov 52 10 0 0 29 118:168 -28 50

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 08. 09. 18:00 Pardubice 2 : 3 Sparta Praha
2. 10. 09. 15:05 Sparta Praha 4 : 3 Jihlava
3. 12. 09. 17:30 Vítkovice 6 : 1 Sparta Praha
4. 10. 10. 18:30 Sparta Praha 3 : 1 Litvínov
5. 17. 09. 16:30 Plzeň 4 : 3 Sparta Praha
6. 26. 09. 17:30 Kometa Brno 2 : 1 Sparta Praha
7. 24. 09. 17:00 Mountfield HK 2 : 3 Sparta Praha
8. 29. 09. 18:30 Sparta Praha 7 : 1 Liberec
9. 01. 10. 17:00 Olomouc 2 : 3pp Sparta Praha
10. 06. 10. 17:00 Třinec 4 : 1 Sparta Praha
11. 08. 10. 17:00 Zlín 4 : 2 Sparta Praha
12. 13. 10. 18:30 Sparta Praha 3 : 2 Mladá Boleslav
13. 15. 10. 15:00 Sparta Praha 3 : 2 Chomutov
14. 03. 10. 18:30 Sparta Praha 1 : 3 Pardubice
15. 19. 10. 17:30 Jihlava 4 : 2 Sparta Praha
16. 05. 12. 18:30 Sparta Praha 2 : 4 Vítkovice
17. 27. 10. 17:30 Litvínov 4 : 3 Sparta Praha
18. 24. 10. 18:30 Sparta Praha 0 : 2 Plzeň
19. 03. 11. 18:00 Kometa Brno 3 : 2pp Sparta Praha
20. 05. 11. 18:00 Sparta Praha 1 : 2pp Mountfield HK
21. 15. 11. 18:00 Liberec 5 : 4pp Sparta Praha
22. 17. 11. 18:30 Sparta Praha 3 : 2np Olomouc
23. 19. 11. 15:00 Sparta Praha 2 : 1 Třinec
24. 21. 11. 18:30 Sparta Praha 1 : 3 Zlín
25. 24. 11. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 4 Sparta Praha
26. 26. 11. 18:00 Chomutov 4 : 3pp Sparta Praha
27. 01. 12. 18:00 Pardubice 1 : 4 Sparta Praha
28. 03. 12. 15:00 Sparta Praha 6 : 5pp Jihlava
29. 08. 12. 17:20 Vítkovice 7 : 3 Sparta Praha
30. 10. 12. 15:00 Sparta Praha 3 : 6 Litvínov
31. 20. 12. 17:30 Plzeň 3 : 1 Sparta Praha
32. 22. 12. 18:30 Sparta Praha 3 : 2 Kometa Brno
33. 16. 01. 18:30 Sparta Praha 2 : 1pp Mountfield HK
34. 28. 12. 19:00 Sparta Praha 3 : 0 Liberec
35. 30. 12. 17:00 Olomouc 2 : 5 Sparta Praha
36. 03. 01. 18:30 Sparta Praha 3 : 5 Třinec
37. 05. 01. 17:30 Zlín 2 : 4 Sparta Praha
38. 07. 01. 16:30 Mladá Boleslav 3 : 1 Sparta Praha
39. 09. 01. 18:30 Sparta Praha 2 : 3 Chomutov
40. 14. 01. 18:00 Sparta Praha 2 : 4 Pardubice
41. 19. 01. 17:30 Jihlava 2 : 4 Sparta Praha
42. 21. 01. 15:00 Sparta Praha 4 : 3np Vítkovice
43. 26. 01. 17:30 Litvínov 1 : 4 Sparta Praha
44. 28. 01. 15:20 Sparta Praha 2 : 4 Plzeň
45. 30. 01. 18:30 Sparta Praha 3 : 4pp Kometa Brno
46. 02. 02. 18:00 Mountfield HK 4 : 1 Sparta Praha
47. 04. 02. 16:00 Liberec 3 : 2np Sparta Praha
48. 26. 02. 18:00 Sparta Praha 2 : 3pp Olomouc
49. 23. 01. 17:00 Třinec 1 : 0 Sparta Praha
50. 28. 02. 18:30 Sparta Praha 3 : 2 Zlín
51. 02. 03. 17:20 Sparta Praha 6 : 2 Mladá Boleslav
52. 04. 03. 16:20 Chomutov 4 : 2 Sparta Praha