Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. HC Škoda Plzeň 52 28 0 0 8 172:123 29 107
2. Mountfield HK 52 26 0 0 12 146:101 21 99
3. HC Oceláři Třinec 52 24 0 0 14 143:122 14 92
4. HC Vítkovice Ridera 52 26 0 0 16 157:119 14 92
5. HC Kometa Brno 52 23 0 0 14 148:121 12 90
6. HC Dynamo Pardubice 52 20 0 0 21 128:139 -2 76
7. Bílí Tygři Liberec 52 18 0 0 21 132:138 -2 76
8. HC Olomouc 52 16 0 0 19 129:136 -3 75
9. PSG Berani Zlín 52 18 0 0 22 121:140 -4 74
10. HC Sparta Praha 52 18 0 0 22 140:150 -7 71
11. Piráti Chomutov 52 13 0 0 20 132:155 -10 68
12. BK Mladá Boleslav 52 15 0 0 23 118:139 -13 65
13. HC Dukla Jihlava 52 12 0 0 26 106:139 -21 57
14. HC Verva Litvínov 52 10 0 0 29 118:168 -28 50

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 08. 09. 17:30 Chomutov 4 : 2 Olomouc
2. 10. 09. 17:00 Olomouc 2 : 4 Vítkovice
3. 12. 09. 17:30 Plzeň 10 : 0 Olomouc
4. 15. 09. 18:00 Olomouc 3 : 0 Liberec
5. 17. 09. 17:20 Litvínov 0 : 3 Olomouc
6. 22. 09. 18:00 Olomouc 1 : 3 Mountfield HK
7. 24. 09. 17:00 Olomouc 3 : 4pp Zlín
8. 29. 09. 17:00 Třinec 3 : 4np Olomouc
9. 01. 10. 17:00 Olomouc 2 : 3pp Sparta Praha
10. 06. 10. 18:00 Pardubice 1 : 2pp Olomouc
11. 08. 10. 17:00 Olomouc 1 : 3 Mladá Boleslav
12. 13. 10. 18:00 Kometa Brno 5 : 0 Olomouc
13. 15. 10. 17:00 Olomouc 3 : 0 Jihlava
14. 17. 10. 17:20 Olomouc 5 : 2 Chomutov
15. 10. 10. 17:30 Vítkovice 3 : 4np Olomouc
16. 22. 10. 17:00 Olomouc 5 : 0 Plzeň
17. 26. 10. 18:00 Liberec 3 : 2np Olomouc
18. 29. 10. 17:00 Olomouc 1 : 3 Litvínov
19. 03. 11. 18:00 Olomouc 1 : 0 Mountfield HK
20. 05. 11. 15:30 Zlín 1 : 3 Olomouc
21. 14. 11. 18:00 Olomouc 4 : 0 Třinec
22. 17. 11. 18:30 Sparta Praha 3 : 2np Olomouc
23. 28. 11. 18:00 Olomouc 3 : 2pp Pardubice
24. 21. 11. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 3pp Olomouc
25. 24. 11. 18:30 Olomouc 3 : 2pp Kometa Brno
26. 26. 11. 16:00 Jihlava 3 : 2pp Olomouc
27. 06. 12. 17:30 Chomutov 2 : 3pp Olomouc
28. 03. 12. 17:00 Olomouc 0 : 1 Vítkovice
29. 08. 12. 17:30 Plzeň 6 : 0 Olomouc
30. 10. 12. 17:00 Olomouc 4 : 1 Liberec
31. 20. 12. 17:30 Litvínov 2 : 3np Olomouc
32. 22. 12. 18:00 Mountfield HK 2 : 5 Olomouc
33. 26. 12. 17:00 Olomouc 1 : 0 Zlín
34. 28. 12. 17:00 Třinec 3 : 4np Olomouc
35. 30. 12. 17:00 Olomouc 2 : 5 Sparta Praha
36. 03. 01. 17:20 Pardubice 3 : 1 Olomouc
37. 05. 01. 18:00 Olomouc 4 : 2 Mladá Boleslav
38. 07. 01. 15:00 Kometa Brno 1 : 0 Olomouc
39. 12. 01. 18:00 Olomouc 2 : 3pp Jihlava
40. 14. 01. 17:00 Olomouc 5 : 3 Chomutov
41. 19. 01. 17:30 Vítkovice 5 : 2 Olomouc
42. 21. 01. 17:00 Olomouc 2 : 4 Plzeň
43. 26. 01. 18:00 Liberec 3 : 0 Olomouc
44. 28. 01. 17:00 Olomouc 4 : 2 Litvínov
45. 30. 01. 18:00 Mountfield HK 3 : 0 Olomouc
46. 02. 02. 17:20 Zlín 4 : 3 Olomouc
47. 04. 02. 17:00 Olomouc 1 : 2 Třinec
48. 26. 02. 18:00 Sparta Praha 2 : 3pp Olomouc
49. 08. 02. 18:00 Olomouc 5 : 3 Pardubice
50. 28. 02. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 4pp Olomouc
51. 02. 03. 17:20 Olomouc 7 : 2 Kometa Brno
52. 04. 03. 16:20 Jihlava 3 : 0 Olomouc