Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. HC Sparta Praha 20 10 0 0 3 77:49 16 43
2. HC Oceláři Třinec 21 12 0 0 6 76:52 10 40
3. HC Škoda Plzeň 18 11 0 0 4 65:49 9 36
4. BK Mladá Boleslav 19 9 0 0 6 55:42 4 34
5. Bílí Tygři Liberec 18 10 0 0 6 66:59 10 34
6. HC Energie Karlovy Vary 20 10 0 0 8 71:53 3 33
7. HC Kometa Brno 20 9 0 0 7 58:60 6 33
8. HC Vítkovice Ridera 20 4 0 0 7 53:63 -9 27
9. Mountfield HK 20 7 0 0 10 50:59 -7 26
10. Rytíři Kladno 19 6 0 0 8 53:69 -5 25
11. HC Olomouc 19 5 0 0 9 37:56 -8 22
12. PSG Berani Zlín 20 6 0 0 13 56:68 -14 19
13. HC Verva Litvínov 19 4 0 0 10 46:63 -6 18
14. HC Dynamo Pardubice 19 5 0 0 11 40:61 -9 18

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
52. kolo
06. 03. Litvínov : Kladno
06. 03. Sparta Praha : Olomouc
06. 03. Mladá Boleslav : Zlín
06. 03. Karlovy Vary : Liberec
06. 03. Kometa Brno : Pardubice
06. 03. Třinec : Plzeň
06. 03. Mountfield HK : Vítkovice
51. kolo
03. 03. Liberec : Třinec
03. 03. Pardubice : Sparta Praha
03. 03. Plzeň : Kometa Brno
03. 03. Olomouc : Litvínov
03. 03. Kladno : Mladá Boleslav
03. 03. Zlín : Mountfield HK
03. 03. Vítkovice : Karlovy Vary
50. kolo
01. 03. Třinec : Pardubice
01. 03. Mladá Boleslav : Karlovy Vary
01. 03. Litvínov : Vítkovice
01. 03. Sparta Praha : Zlín
01. 03. Plzeň : Liberec
01. 03. Kometa Brno : Kladno
01. 03. Mountfield HK : Olomouc
49. kolo
28. 02. Kladno : Sparta Praha
28. 02. Liberec : Kometa Brno
28. 02. Zlín : Litvínov
28. 02. Vítkovice : Mladá Boleslav
28. 02. Pardubice : Plzeň
28. 02. Olomouc : Třinec
28. 02. Karlovy Vary : Mountfield HK
48. kolo
23. 02. Mladá Boleslav : Mountfield HK
23. 02. Kometa Brno : Olomouc
23. 02. Plzeň : Kladno
23. 02. Pardubice : Liberec
23. 02. Litvínov : Karlovy Vary
23. 02. Sparta Praha : Vítkovice
23. 02. Třinec : Zlín
47. kolo
18. 02. Sparta Praha : Mladá Boleslav
21. 02. Zlín : Kometa Brno
21. 02. Olomouc : Liberec
21. 02. Vítkovice : Plzeň
21. 02. Karlovy Vary : Třinec
21. 02. Mountfield HK : Litvínov
21. 02. Kladno : Pardubice
46. kolo
16. 02. Liberec : Kladno
16. 02. Plzeň : Olomouc
16. 02. Litvínov : Mladá Boleslav
16. 02. Sparta Praha : Karlovy Vary
16. 02. Třinec : Vítkovice
16. 02. Pardubice : Zlín
16. 02. Kometa Brno : Mountfield HK
45. kolo
14. 02. Litvínov : Sparta Praha
14. 02. Olomouc : Kladno
14. 02. Zlín : Liberec
14. 02. Vítkovice : Pardubice
14. 02. Karlovy Vary : Kometa Brno
14. 02. Třinec : Mountfield HK
14. 02. Mladá Boleslav : Plzeň
44. kolo
12. 02. Sparta Praha : Mountfield HK
12. 02. Pardubice : Olomouc
12. 02. Liberec : Litvínov
12. 02. Třinec : Mladá Boleslav
12. 02. Kometa Brno : Vítkovice
12. 02. Kladno : Zlín
12. 02. Plzeň : Karlovy Vary
43. kolo
02. 02. Karlovy Vary : Olomouc
02. 02. Sparta Praha : Kometa Brno
02. 02. Mladá Boleslav : Liberec
02. 02. Zlín : Plzeň
02. 02. Litvínov : Třinec
02. 02. Mountfield HK : Pardubice
02. 02. Vítkovice : Kladno
42. kolo
31. 01. Plzeň : Mountfield HK
31. 01. Třinec : Sparta Praha
31. 01. Kladno : Karlovy Vary
31. 01. Pardubice : Litvínov
31. 01. Kometa Brno : Mladá Boleslav
31. 01. Olomouc : Zlín
31. 01. Liberec : Vítkovice
41. kolo
28. 01. Třinec : Kometa Brno
28. 01. Mladá Boleslav : Olomouc
28. 01. Vítkovice : Zlín
28. 01. Sparta Praha : Liberec
28. 01. Litvínov : Plzeň
28. 01. Mountfield HK : Kladno
28. 01. Karlovy Vary : Pardubice
40. kolo
26. 01. Plzeň : Sparta Praha
26. 01. Kometa Brno : Litvínov
26. 01. Pardubice : Mladá Boleslav
26. 01. Liberec : Mountfield HK
26. 01. Olomouc : Vítkovice
26. 01. Kladno : Třinec
26. 01. Zlín : Karlovy Vary
39. kolo
24. 01. Kladno : Litvínov
24. 01. Olomouc : Sparta Praha
24. 01. Zlín : Mladá Boleslav
24. 01. Liberec : Karlovy Vary
24. 01. Pardubice : Kometa Brno
24. 01. Plzeň : Třinec
24. 01. Vítkovice : Mountfield HK
38. kolo
19. 01. Třinec : Liberec
19. 01. Sparta Praha : Pardubice
19. 01. Kometa Brno : Plzeň
19. 01. Litvínov : Olomouc
19. 01. Mladá Boleslav : Kladno
19. 01. Mountfield HK : Zlín
19. 01. Karlovy Vary : Vítkovice
37. kolo
17. 01. Pardubice : Třinec
17. 01. Karlovy Vary : Mladá Boleslav
17. 01. Vítkovice : Litvínov
17. 01. Zlín : Sparta Praha
17. 01. Liberec : Plzeň
17. 01. Kladno : Kometa Brno
17. 01. Olomouc : Mountfield HK
36. kolo
12. 01. Sparta Praha : Kladno
12. 01. Kometa Brno : Liberec
12. 01. Litvínov : Zlín
12. 01. Mladá Boleslav : Vítkovice
12. 01. Plzeň : Pardubice
12. 01. Třinec : Olomouc
12. 01. Mountfield HK : Karlovy Vary
35. kolo
10. 01. Mountfield HK : Mladá Boleslav
10. 01. Olomouc : Kometa Brno
10. 01. Kladno : Plzeň
10. 01. Liberec : Pardubice
10. 01. Karlovy Vary : Litvínov
10. 01. Vítkovice : Sparta Praha
10. 01. Zlín : Třinec
34. kolo
05. 01. Pardubice : Kladno
05. 01. Kometa Brno : Zlín
05. 01. Liberec : Olomouc
05. 01. Plzeň : Vítkovice
05. 01. Karlovy Vary : Třinec
05. 01. Litvínov : Mountfield HK
07. 01. Sparta Praha : Mladá Boleslav
33. kolo
17. 09. 17:30 Vítkovice 4 : 3 Třinec
03. 01. Zlín : Pardubice
03. 01. Mountfield HK : Kometa Brno
03. 01. Kladno : Liberec
03. 01. Olomouc : Plzeň
03. 01. Mladá Boleslav : Litvínov
03. 01. Karlovy Vary : Sparta Praha
32. kolo
22. 10. 18:00 Mountfield HK 1 : 0np Třinec
30. 12. Plzeň : Mladá Boleslav
30. 12. Sparta Praha : Litvínov
30. 12. Kladno : Olomouc
30. 12. Liberec : Zlín
30. 12. Pardubice : Vítkovice
30. 12. Kometa Brno : Karlovy Vary
31. kolo
28. 12. Mountfield HK : Sparta Praha
28. 12. Olomouc : Pardubice
28. 12. Litvínov : Liberec
28. 12. Mladá Boleslav : Třinec
28. 12. Kometa Brno : Vítkovice
28. 12. Zlín : Kladno
28. 12. Karlovy Vary : Plzeň
30. kolo
26. 12. Olomouc : Karlovy Vary
26. 12. Kometa Brno : Sparta Praha
26. 12. Liberec : Mladá Boleslav
26. 12. Plzeň : Zlín
26. 12. Pardubice : Mountfield HK
26. 12. Kladno : Vítkovice
19. 02. 17:30 Litvínov : Třinec
29. kolo
22. 12. Mountfield HK : Plzeň
22. 12. Sparta Praha : Třinec
22. 12. Karlovy Vary : Kladno
22. 12. Litvínov : Pardubice
22. 12. Mladá Boleslav : Kometa Brno
22. 12. Zlín : Olomouc
22. 12. Vítkovice : Liberec
28. kolo
20. 12. Kometa Brno : Třinec
20. 12. Olomouc : Mladá Boleslav
20. 12. Zlín : Vítkovice
20. 12. Liberec : Sparta Praha
20. 12. Plzeň : Litvínov
20. 12. Kladno : Mountfield HK
20. 12. Pardubice : Karlovy Vary
27. kolo
18. 12. Sparta Praha : Plzeň
18. 12. Litvínov : Kometa Brno
18. 12. Mladá Boleslav : Pardubice
18. 12. Mountfield HK : Liberec
18. 12. Vítkovice : Olomouc
18. 12. Třinec : Kladno
18. 12. Karlovy Vary : Zlín
26. kolo
08. 12. Litvínov : Kladno
08. 12. Sparta Praha : Olomouc
08. 12. Mladá Boleslav : Zlín
08. 12. Karlovy Vary : Liberec
08. 12. Pardubice : Kometa Brno
08. 12. Třinec : Plzeň
08. 12. Mountfield HK : Vítkovice
25. kolo
06. 12. Liberec : Třinec
06. 12. Pardubice : Sparta Praha
06. 12. Plzeň : Kometa Brno
06. 12. Olomouc : Litvínov
06. 12. Kladno : Mladá Boleslav
06. 12. Zlín : Mountfield HK
06. 12. Vítkovice : Karlovy Vary
24. kolo
01. 12. Třinec : Pardubice
01. 12. Mladá Boleslav : Karlovy Vary
01. 12. Litvínov : Vítkovice
01. 12. Sparta Praha : Zlín
01. 12. Plzeň : Liberec
01. 12. Kometa Brno : Kladno
01. 12. Mountfield HK : Olomouc
23. kolo
29. 11. Liberec : Kometa Brno
29. 11. Zlín : Litvínov
29. 11. Vítkovice : Mladá Boleslav
29. 11. Pardubice : Plzeň
29. 11. Olomouc : Třinec
29. 11. Karlovy Vary : Mountfield HK
30. 11. Kladno : Sparta Praha
22. kolo
26. 11. Mladá Boleslav : Mountfield HK
26. 11. Kometa Brno : Olomouc
26. 11. Plzeň : Kladno
26. 11. Liberec : Pardubice
26. 11. Litvínov : Karlovy Vary
26. 11. Sparta Praha : Vítkovice
26. 11. Třinec : Zlín
21. kolo
13. 11. 17:30 Zlín 5 : 4 Kometa Brno
24. 11. Olomouc : Liberec
24. 11. Vítkovice : Plzeň
24. 11. 14:00 Mladá Boleslav : Sparta Praha
24. 11. 15:30 Třinec : Karlovy Vary
24. 11. 16:00 Mountfield HK : Litvínov
24. 11. 16:00 Kladno : Pardubice
20. kolo
23. 10. 18:30 Sparta Praha 5 : 1 Karlovy Vary
21. 11. 18:00 Třinec : Vítkovice
22. 11. 17:30 Plzeň : Olomouc
22. 11. 17:30 Litvínov : Mladá Boleslav
22. 11. 18:00 Pardubice : Zlín
22. 11. 18:00 Kometa Brno : Mountfield HK
22. 11. 18:00 Liberec : Kladno
19. kolo
17. 11. 14:20 Mountfield HK 1 : 4 Třinec
17. 11. 15:30 Kometa Brno 2 : 7 Karlovy Vary
17. 11. 15:30 Litvínov 3 : 4pp Sparta Praha
17. 11. 15:30 Zlín 3 : 4 Liberec
17. 11. 16:00 Vítkovice 3 : 2np Pardubice
17. 11. 16:00 Mladá Boleslav 4 : 3pp Plzeň
17. 11. 17:00 Olomouc 1 : 3 Kladno
18. kolo
15. 11. 17:00 Třinec 3 : 0 Mladá Boleslav
15. 11. 17:30 Vítkovice 4 : 3np Kometa Brno
15. 11. 17:30 Plzeň 4 : 3 Karlovy Vary
15. 11. 18:00 Kladno 1 : 0 Zlín
15. 11. 18:00 Pardubice 1 : 2pp Olomouc
15. 11. 18:00 Liberec 6 : 1 Litvínov
15. 11. 18:30 Sparta Praha 2 : 1 Mountfield HK
17. kolo
02. 11. 17:00 Třinec 2 : 0 Litvínov
02. 11. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 2 Liberec
03. 11. 15:30 Zlín 1 : 2 Plzeň
03. 11. 15:30 Karlovy Vary 2 : 3 Olomouc
03. 11. 16:00 Sparta Praha 5 : 4 Kometa Brno
03. 11. 18:00 Mountfield HK 2 : 5 Pardubice
03. 11. 18:00 Vítkovice 3 : 4pp Kladno
16. kolo
01. 11. 17:00 Třinec 2 : 3 Sparta Praha
01. 11. 17:30 Plzeň 4 : 1 Mountfield HK
01. 11. 18:00 Kladno 4 : 2 Karlovy Vary
01. 11. 18:00 Pardubice 3 : 4 Litvínov
01. 11. 18:00 Kometa Brno 0 : 3 Mladá Boleslav
01. 11. 18:00 Olomouc 3 : 5 Zlín
01. 11. 18:00 Liberec 3 : 2 Vítkovice
15. kolo
29. 10. 17:30 Mladá Boleslav 5 : 1 Olomouc
29. 10. 17:30 Vítkovice 4 : 3np Zlín
29. 10. 17:30 Litvínov 1 : 3 Plzeň
29. 10. 17:30 Karlovy Vary 8 : 0 Pardubice
29. 10. 18:00 Mountfield HK 2 : 1pp Kladno
29. 10. 18:30 Sparta Praha 0 : 2 Liberec
19. 11. 17:00 Třinec 6 : 3 Kometa Brno
14. kolo
27. 10. 13:00 Plzeň 2 : 3np Sparta Praha
27. 10. 15:30 Zlín 1 : 4 Karlovy Vary
27. 10. 16:00 Liberec 2 : 3 Mountfield HK
27. 10. 17:00 Olomouc 3 : 4pp Vítkovice
27. 10. 17:00 Kometa Brno 4 : 3np Litvínov
27. 10. 18:00 Pardubice 1 : 2 Mladá Boleslav
27. 10. 18:00 Kladno 1 : 7 Třinec
13. kolo
25. 10. 17:30 Zlín 4 : 0 Mladá Boleslav
25. 10. 17:30 Vítkovice 3 : 2np Mountfield HK
25. 10. 18:00 Liberec 0 : 4 Karlovy Vary
25. 10. 18:00 Kometa Brno 5 : 1 Pardubice
25. 10. 18:00 Kladno 2 : 3pp Litvínov
25. 10. 18:00 Olomouc 0 : 4 Sparta Praha
26. 10. 15:00 Plzeň 6 : 1 Třinec
12. kolo
19. 10. 17:00 Kometa Brno 3 : 1 Plzeň
20. 10. 15:30 Karlovy Vary 4 : 1 Vítkovice
20. 10. 16:00 Mladá Boleslav 6 : 3 Kladno
20. 10. 16:00 Sparta Praha 2 : 1pp Pardubice
20. 10. 17:20 Mountfield HK 5 : 6 Zlín
20. 10. 17:20 Třinec 5 : 2 Liberec
20. 10. 17:30 Litvínov 3 : 4 Olomouc
11. kolo
08. 10. 17:30 Zlín 1 : 6 Sparta Praha
18. 10. 17:30 Karlovy Vary 5 : 3 Mladá Boleslav
18. 10. 17:30 Vítkovice 2 : 0 Litvínov
18. 10. 18:00 Pardubice 5 : 2 Třinec
18. 10. 18:00 Olomouc 0 : 2 Mountfield HK
22. 10. 17:30 Kladno 2 : 3 Kometa Brno
18. 02. 18:00 Liberec : Plzeň
10. kolo
24. 09. 18:00 Třinec 7 : 3 Olomouc
13. 10. 16:00 Mountfield HK 1 : 3 Karlovy Vary
13. 10. 16:00 Mladá Boleslav 5 : 3 Vítkovice
13. 10. 16:30 Plzeň 5 : 3 Pardubice
13. 10. 17:30 Kometa Brno 7 : 4 Liberec
13. 10. 17:30 Litvínov 5 : 1 Zlín
13. 11. 18:30 Sparta Praha 6 : 2 Kladno
9. kolo
09. 10. 17:30 Karlovy Vary 4 : 3pp Litvínov
11. 10. 17:30 Vítkovice 1 : 5 Sparta Praha
11. 10. 17:30 Zlín 2 : 5 Třinec
11. 10. 18:00 Kladno 7 : 5 Plzeň
11. 10. 18:00 Pardubice 3 : 2 Liberec
11. 10. 18:00 Mountfield HK 2 : 0 Mladá Boleslav
12. 10. 15:00 Olomouc 1 : 3 Kometa Brno
8. kolo
06. 10. 15:00 Třinec 4 : 3pp Karlovy Vary
06. 10. 16:00 Liberec 2 : 0 Olomouc
06. 10. 16:30 Plzeň 4 : 1 Vítkovice
06. 10. 17:00 Kometa Brno 0 : 7 Zlín
06. 10. 17:30 Litvínov 6 : 5 Mountfield HK
06. 10. 18:00 Pardubice 3 : 2 Kladno
06. 10. 18:30 Mladá Boleslav 1 : 2pp Sparta Praha
7. kolo
03. 10. 17:30 Vítkovice 4 : 6 Třinec
04. 10. 17:30 Zlín 4 : 3 Pardubice
04. 10. 17:30 Mladá Boleslav 5 : 1 Litvínov
04. 10. 17:30 Karlovy Vary 2 : 5 Sparta Praha
04. 10. 18:00 Olomouc 0 : 4 Plzeň
04. 10. 18:00 Mountfield HK 2 : 3 Kometa Brno
05. 10. 15:00 Kladno 5 : 3 Liberec
6. kolo
29. 09. 15:00 Třinec 4 : 0 Mountfield HK
29. 09. 15:00 Plzeň 1 : 4 Mladá Boleslav
29. 09. 16:00 Kladno 4 : 3pp Olomouc
29. 09. 16:00 Liberec 6 : 4 Zlín
29. 09. 17:00 Pardubice 2 : 3 Vítkovice
01. 10. 17:30 Karlovy Vary 3 : 4 Kometa Brno
15. 10. 18:30 Sparta Praha 5 : 4pp Litvínov
5. kolo
27. 09. 17:30 Litvínov 4 : 5 Liberec
27. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 3 Třinec
27. 09. 17:30 Vítkovice 0 : 3 Kometa Brno
27. 09. 17:30 Zlín 1 : 2 Kladno
27. 09. 18:00 Mountfield HK 4 : 2 Sparta Praha
27. 09. 18:00 Olomouc 3 : 1 Pardubice
28. 09. 15:00 Karlovy Vary 0 : 3 Plzeň
4. kolo
22. 09. 15:00 Třinec 3 : 2 Litvínov
22. 09. 16:00 Liberec 4 : 3 Mladá Boleslav
22. 09. 16:00 Kladno 2 : 3pp Vítkovice
22. 09. 16:30 Plzeň 5 : 4 Zlín
22. 09. 17:00 Pardubice 1 : 2 Mountfield HK
22. 09. 17:00 Olomouc 3 : 2 Karlovy Vary
22. 09. 17:00 Kometa Brno 2 : 0 Sparta Praha
3. kolo
19. 09. 18:30 Sparta Praha 4 : 2 Třinec
20. 09. 17:30 Karlovy Vary 7 : 4 Kladno
20. 09. 17:30 Litvínov 1 : 2 Pardubice
20. 09. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 2pp Kometa Brno
20. 09. 17:30 Zlín 1 : 4 Olomouc
20. 09. 17:30 Vítkovice 4 : 5np Liberec
20. 09. 18:00 Mountfield HK 6 : 5 Plzeň
2. kolo
15. 09. 16:00 Liberec 8 : 7pp Sparta Praha
15. 09. 16:00 Kladno 2 : 5 Mountfield HK
15. 09. 16:30 Plzeň 2 : 0 Litvínov
15. 09. 17:00 Pardubice 2 : 5 Karlovy Vary
15. 09. 17:00 Kometa Brno 2 : 1np Třinec
15. 09. 17:00 Olomouc 1 : 2pp Mladá Boleslav
15. 09. 17:00 Zlín 2 : 3 Vítkovice
1. kolo
12. 09. 18:30 Sparta Praha 7 : 6pp Plzeň
13. 09. 17:00 Třinec 6 : 2 Kladno
13. 09. 17:30 Karlovy Vary 2 : 1 Zlín
13. 09. 17:30 Litvínov 2 : 1 Kometa Brno
13. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 1 Pardubice
13. 09. 17:30 Vítkovice 1 : 2pp Olomouc
14. 09. 15:00 Mountfield HK 3 : 6 Liberec