Úterý 18. května 2021svátek má Nataša 15 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 30 0 0 15 179:131 24 102
2. HC Oceláři Třinec 52 27 0 0 17 163:125 15 93
3. HC Sparta Praha 52 21 0 0 16 174:145 14 92
4. BK Mladá Boleslav 52 22 0 0 14 155:124 14 92
5. HC Škoda Plzeň 52 27 0 0 16 162:142 14 92
6. HC Kometa Brno 52 21 0 0 20 143:156 1 79
7. HC Olomouc 52 20 0 0 20 123:129 -1 77
8. Mountfield HK 52 19 0 0 21 130:136 -4 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 0 0 22 174:168 -7 71
10. PSG Berani Zlín 52 19 0 0 24 151:151 -8 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 0 0 23 121:160 -14 64
12. HC Verva Litvínov 52 16 0 0 24 153:173 -15 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 0 0 25 134:175 -15 63
14. Rytíři Kladno 52 16 0 0 27 130:177 -18 60

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 12. 09. 18:30 Sparta Praha 7 : 6pp Plzeň
2. 15. 09. 16:00 Liberec 8 : 7pp Sparta Praha
3. 19. 09. 18:30 Sparta Praha 4 : 2 Třinec
4. 22. 09. 17:00 Kometa Brno 2 : 0 Sparta Praha
5. 27. 09. 18:00 Mountfield HK 4 : 2 Sparta Praha
6. 15. 10. 18:30 Sparta Praha 5 : 4pp Litvínov
7. 04. 10. 17:30 Karlovy Vary 2 : 5 Sparta Praha
8. 06. 10. 18:30 Mladá Boleslav 1 : 2pp Sparta Praha
9. 11. 10. 17:30 Vítkovice 1 : 5 Sparta Praha
10. 13. 11. 18:30 Sparta Praha 6 : 2 Kladno
11. 08. 10. 17:30 Zlín 1 : 6 Sparta Praha
12. 20. 10. 16:00 Sparta Praha 2 : 1pp Pardubice
13. 25. 10. 18:00 Olomouc 0 : 4 Sparta Praha
14. 27. 10. 13:00 Plzeň 2 : 3np Sparta Praha
15. 29. 10. 18:30 Sparta Praha 0 : 2 Liberec
16. 01. 11. 17:00 Třinec 2 : 3 Sparta Praha
17. 03. 11. 16:00 Sparta Praha 5 : 4 Kometa Brno
18. 15. 11. 18:30 Sparta Praha 2 : 1 Mountfield HK
19. 17. 11. 15:30 Litvínov 3 : 4pp Sparta Praha
20. 23. 10. 18:30 Sparta Praha 5 : 1 Karlovy Vary
21. 24. 11. 14:00 Mladá Boleslav 0 : 1np Sparta Praha
22. 27. 11. 17:30 Vítkovice 1 : 3 Sparta Praha
23. 29. 11. 18:00 Kladno 2 : 4 Sparta Praha
24. 01. 12. 16:00 Sparta Praha 2 : 1pp Zlín
25. 07. 12. 15:00 Pardubice 4 : 3 Sparta Praha
26. 08. 12. 16:00 Sparta Praha 1 : 2 Olomouc
27. 18. 12. 18:30 Sparta Praha 2 : 1pp Plzeň
28. 20. 12. 18:00 Liberec 4 : 1 Sparta Praha
29. 22. 12. 16:00 Sparta Praha 3 : 2 Třinec
30. 26. 12. 17:30 Kometa Brno 5 : 3 Sparta Praha
31. 28. 12. 16:00 Mountfield HK 5 : 2 Sparta Praha
32. 30. 12. 18:30 Sparta Praha 8 : 4 Litvínov
33. 02. 01. 17:30 Karlovy Vary 3 : 5 Sparta Praha
34. 07. 01. 18:30 Sparta Praha 3 : 2np Mladá Boleslav
35. 10. 01. 17:30 Sparta Praha 5 : 3 Vítkovice
36. 12. 01. 16:00 Sparta Praha 4 : 8 Kladno
37. 18. 01. 15:00 Zlín 4 : 1 Sparta Praha
38. 19. 01. 16:00 Sparta Praha 2 : 1pp Pardubice
39. 24. 01. 18:00 Olomouc 4 : 1 Sparta Praha
40. 26. 01. 16:30 Plzeň 6 : 3 Sparta Praha
41. 29. 01. 18:30 Sparta Praha 2 : 6 Liberec
42. 31. 01. 17:00 Třinec 5 : 1 Sparta Praha
43. 02. 02. 16:00 Sparta Praha 4 : 3pp Kometa Brno
44. 12. 02. 18:30 Sparta Praha 2 : 3 Mountfield HK
45. 04. 01. 20:00 Litvínov 2 : 3 Sparta Praha
46. 16. 02. 16:00 Sparta Praha 6 : 3 Karlovy Vary
47. 18. 02. 18:30 Sparta Praha 6 : 2 Mladá Boleslav
48. 04. 02. 18:30 Sparta Praha 4 : 2 Vítkovice
49. 27. 02. 18:00 Kladno 4 : 2 Sparta Praha
50. 01. 03. 16:00 Sparta Praha 5 : 1 Zlín
51. 03. 03. 17:30 Pardubice 1 : 2pp Sparta Praha
52. 06. 03. 18:00 Sparta Praha 3 : 2np Olomouc