Neděle 16. května 2021svátek má Přemysl 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 30 0 0 15 179:131 24 102
2. HC Oceláři Třinec 52 27 0 0 17 163:125 15 93
3. HC Sparta Praha 52 21 0 0 16 174:145 14 92
4. BK Mladá Boleslav 52 22 0 0 14 155:124 14 92
5. HC Škoda Plzeň 52 27 0 0 16 162:142 14 92
6. HC Kometa Brno 52 21 0 0 20 143:156 1 79
7. HC Olomouc 52 20 0 0 20 123:129 -1 77
8. Mountfield HK 52 19 0 0 21 130:136 -4 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 0 0 22 174:168 -7 71
10. PSG Berani Zlín 52 19 0 0 24 151:151 -8 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 0 0 23 121:160 -14 64
12. HC Verva Litvínov 52 16 0 0 24 153:173 -15 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 0 0 25 134:175 -15 63
14. Rytíři Kladno 52 16 0 0 27 130:177 -18 60

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 12. 09. 18:30 Sparta Praha 7 : 6pp Plzeň
2. 15. 09. 16:30 Plzeň 2 : 0 Litvínov
3. 20. 09. 18:00 Mountfield HK 6 : 5 Plzeň
4. 22. 09. 16:30 Plzeň 5 : 4 Zlín
5. 28. 09. 15:00 Karlovy Vary 0 : 3 Plzeň
6. 29. 09. 15:00 Plzeň 1 : 4 Mladá Boleslav
7. 04. 10. 18:00 Olomouc 0 : 4 Plzeň
8. 06. 10. 16:30 Plzeň 4 : 1 Vítkovice
9. 11. 10. 18:00 Kladno 7 : 5 Plzeň
10. 13. 10. 16:30 Plzeň 5 : 3 Pardubice
11. 25. 02. 18:00 Liberec 4 : 1 Plzeň
12. 19. 10. 17:00 Kometa Brno 3 : 1 Plzeň
13. 26. 10. 15:00 Plzeň 6 : 1 Třinec
14. 27. 10. 13:00 Plzeň 2 : 3np Sparta Praha
15. 29. 10. 17:30 Litvínov 1 : 3 Plzeň
16. 01. 11. 17:30 Plzeň 4 : 1 Mountfield HK
17. 03. 11. 15:30 Zlín 1 : 2 Plzeň
18. 15. 11. 17:30 Plzeň 4 : 3 Karlovy Vary
19. 17. 11. 16:00 Mladá Boleslav 4 : 3pp Plzeň
20. 22. 11. 17:30 Plzeň 0 : 3 Olomouc
21. 24. 11. 16:00 Vítkovice 0 : 5 Plzeň
22. 26. 11. 17:20 Plzeň 3 : 1 Kladno
23. 29. 11. 18:00 Pardubice 4 : 3pp Plzeň
24. 14. 01. 17:30 Plzeň 3 : 2 Liberec
25. 06. 12. 17:30 Plzeň 4 : 2 Kometa Brno
26. 08. 12. 15:00 Třinec 5 : 2 Plzeň
27. 18. 12. 18:30 Sparta Praha 2 : 1pp Plzeň
28. 20. 12. 17:30 Plzeň 6 : 2 Litvínov
29. 22. 12. 17:20 Mountfield HK 0 : 3 Plzeň
30. 26. 12. 16:30 Plzeň 2 : 4 Zlín
31. 28. 12. 15:30 Karlovy Vary 4 : 3pp Plzeň
32. 30. 12. 17:00 Plzeň 3 : 2np Mladá Boleslav
33. 03. 01. 18:00 Olomouc 2 : 3np Plzeň
34. 05. 01. 16:30 Plzeň 6 : 4 Vítkovice
35. 10. 01. 18:00 Kladno 1 : 3 Plzeň
36. 12. 01. 16:30 Plzeň 5 : 0 Pardubice
37. 17. 01. 18:00 Liberec 7 : 1 Plzeň
38. 19. 01. 15:00 Kometa Brno 5 : 2 Plzeň
39. 24. 01. 17:30 Plzeň 5 : 2 Třinec
40. 26. 01. 16:30 Plzeň 6 : 3 Sparta Praha
41. 28. 01. 17:20 Litvínov 5 : 1 Plzeň
42. 31. 01. 17:30 Plzeň 2 : 3np Mountfield HK
43. 02. 02. 15:30 Zlín 4 : 0 Plzeň
44. 11. 02. 17:30 Plzeň 3 : 1 Karlovy Vary
45. 15. 02. 15:00 Mladá Boleslav 3 : 1 Plzeň
46. 16. 02. 16:30 Plzeň 3 : 0 Olomouc
47. 21. 02. 17:30 Vítkovice 3 : 1 Plzeň
48. 23. 02. 16:30 Plzeň 8 : 5 Kladno
49. 28. 02. 18:00 Pardubice 3 : 1 Plzeň
50. 01. 03. 16:30 Plzeň 4 : 2 Liberec
51. 03. 03. 17:30 Plzeň 3 : 2 Kometa Brno
52. 06. 03. 18:00 Třinec 3 : 0 Plzeň