Neděle 16. května 2021svátek má Přemysl 16 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 30 0 0 15 179:131 24 102
2. HC Oceláři Třinec 52 27 0 0 17 163:125 15 93
3. HC Sparta Praha 52 21 0 0 16 174:145 14 92
4. BK Mladá Boleslav 52 22 0 0 14 155:124 14 92
5. HC Škoda Plzeň 52 27 0 0 16 162:142 14 92
6. HC Kometa Brno 52 21 0 0 20 143:156 1 79
7. HC Olomouc 52 20 0 0 20 123:129 -1 77
8. Mountfield HK 52 19 0 0 21 130:136 -4 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 0 0 22 174:168 -7 71
10. PSG Berani Zlín 52 19 0 0 24 151:151 -8 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 0 0 23 121:160 -14 64
12. HC Verva Litvínov 52 16 0 0 24 153:173 -15 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 0 0 25 134:175 -15 63
14. Rytíři Kladno 52 16 0 0 27 130:177 -18 60

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 13. 09. 17:00 Třinec 6 : 2 Kladno
2. 15. 09. 16:00 Kladno 2 : 5 Mountfield HK
3. 20. 09. 17:30 Karlovy Vary 7 : 4 Kladno
4. 22. 09. 16:00 Kladno 2 : 3pp Vítkovice
5. 27. 09. 17:30 Zlín 1 : 2 Kladno
6. 29. 09. 16:00 Kladno 4 : 3pp Olomouc
7. 05. 10. 15:00 Kladno 5 : 3 Liberec
8. 06. 10. 18:00 Pardubice 3 : 2 Kladno
9. 11. 10. 18:00 Kladno 7 : 5 Plzeň
10. 13. 11. 18:30 Sparta Praha 6 : 2 Kladno
11. 22. 10. 17:30 Kladno 2 : 3 Kometa Brno
12. 20. 10. 16:00 Mladá Boleslav 6 : 3 Kladno
13. 25. 10. 18:00 Kladno 2 : 3pp Litvínov
14. 27. 10. 18:00 Kladno 1 : 7 Třinec
15. 29. 10. 18:00 Mountfield HK 2 : 1pp Kladno
16. 01. 11. 18:00 Kladno 4 : 2 Karlovy Vary
17. 03. 11. 18:00 Vítkovice 3 : 4pp Kladno
18. 15. 11. 18:00 Kladno 1 : 0 Zlín
19. 17. 11. 17:00 Olomouc 1 : 3 Kladno
20. 22. 11. 18:00 Liberec 2 : 1 Kladno
21. 24. 11. 16:00 Kladno 3 : 2 Pardubice
22. 26. 11. 17:20 Plzeň 3 : 1 Kladno
23. 29. 11. 18:00 Kladno 2 : 4 Sparta Praha
24. 01. 12. 17:20 Kometa Brno 4 : 1 Kladno
25. 06. 12. 18:00 Kladno 3 : 1 Mladá Boleslav
26. 08. 12. 15:30 Litvínov 4 : 1 Kladno
27. 18. 12. 17:00 Třinec 2 : 1np Kladno
28. 20. 12. 17:30 Kladno 3 : 1 Mountfield HK
29. 22. 12. 15:30 Karlovy Vary 3 : 1 Kladno
30. 26. 12. 18:00 Kladno 2 : 1 Vítkovice
31. 28. 12. 15:30 Zlín 6 : 0 Kladno
32. 30. 12. 18:00 Kladno 3 : 4pp Olomouc
33. 03. 01. 18:00 Kladno 2 : 0 Liberec
34. 05. 01. 17:00 Pardubice 3 : 4pp Kladno
35. 10. 01. 18:00 Kladno 1 : 3 Plzeň
36. 12. 01. 16:00 Sparta Praha 4 : 8 Kladno
37. 17. 01. 18:00 Kladno 5 : 1 Kometa Brno
38. 19. 01. 17:20 Mladá Boleslav 5 : 2 Kladno
39. 24. 01. 18:00 Kladno 3 : 5 Litvínov
40. 26. 01. 16:00 Kladno 1 : 2 Třinec
41. 28. 01. 18:00 Mountfield HK 4 : 1 Kladno
42. 31. 01. 18:00 Kladno 4 : 5pp Karlovy Vary
43. 02. 02. 16:00 Vítkovice 3 : 0 Kladno
44. 12. 02. 17:20 Kladno 2 : 3 Zlín
45. 14. 02. 18:00 Olomouc 4 : 0 Kladno
46. 16. 02. 16:00 Liberec 5 : 4 Kladno
47. 21. 02. 18:00 Kladno 2 : 5 Pardubice
48. 23. 02. 16:30 Plzeň 8 : 5 Kladno
49. 27. 02. 18:00 Kladno 4 : 2 Sparta Praha
50. 01. 03. 15:00 Kometa Brno 1 : 2 Kladno
51. 03. 03. 17:30 Kladno 3 : 2 Mladá Boleslav
52. 06. 03. 18:00 Litvínov 6 : 2 Kladno