Úterý 18. května 2021svátek má Nataša 15 °C dešťové přeháňky Předplatné LN

Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. Bílí Tygři Liberec 52 30 0 0 15 179:131 24 102
2. HC Oceláři Třinec 52 27 0 0 17 163:125 15 93
3. HC Sparta Praha 52 21 0 0 16 174:145 14 92
4. BK Mladá Boleslav 52 22 0 0 14 155:124 14 92
5. HC Škoda Plzeň 52 27 0 0 16 162:142 14 92
6. HC Kometa Brno 52 21 0 0 20 143:156 1 79
7. HC Olomouc 52 20 0 0 20 123:129 -1 77
8. Mountfield HK 52 19 0 0 21 130:136 -4 74
9. HC Energie Karlovy Vary 52 16 0 0 22 174:168 -7 71
10. PSG Berani Zlín 52 19 0 0 24 151:151 -8 70
11. HC Dynamo Pardubice 52 16 0 0 23 121:160 -14 64
12. HC Verva Litvínov 52 16 0 0 24 153:173 -15 63
13. HC Vítkovice Ridera 52 14 0 0 25 134:175 -15 63
14. Rytíři Kladno 52 16 0 0 27 130:177 -18 60

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 13. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 1 Pardubice
2. 15. 09. 17:00 Olomouc 1 : 2pp Mladá Boleslav
3. 20. 09. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 2pp Kometa Brno
4. 22. 09. 16:00 Liberec 4 : 3 Mladá Boleslav
5. 27. 09. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 3 Třinec
6. 29. 09. 15:00 Plzeň 1 : 4 Mladá Boleslav
7. 04. 10. 17:30 Mladá Boleslav 5 : 1 Litvínov
8. 06. 10. 18:30 Mladá Boleslav 1 : 2pp Sparta Praha
9. 11. 10. 18:00 Mountfield HK 2 : 0 Mladá Boleslav
10. 13. 10. 16:00 Mladá Boleslav 5 : 3 Vítkovice
11. 18. 10. 17:30 Karlovy Vary 5 : 3 Mladá Boleslav
12. 20. 10. 16:00 Mladá Boleslav 6 : 3 Kladno
13. 25. 10. 17:30 Zlín 4 : 0 Mladá Boleslav
14. 27. 10. 18:00 Pardubice 1 : 2 Mladá Boleslav
15. 29. 10. 17:30 Mladá Boleslav 5 : 1 Olomouc
16. 01. 11. 18:00 Kometa Brno 0 : 3 Mladá Boleslav
17. 02. 11. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 2 Liberec
18. 15. 11. 17:00 Třinec 3 : 0 Mladá Boleslav
19. 17. 11. 16:00 Mladá Boleslav 4 : 3pp Plzeň
20. 22. 11. 17:30 Litvínov 2 : 5 Mladá Boleslav
21. 24. 11. 14:00 Mladá Boleslav 0 : 1np Sparta Praha
22. 26. 11. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 0 Mountfield HK
23. 28. 11. 17:30 Vítkovice 3 : 7 Mladá Boleslav
24. 01. 12. 17:00 Mladá Boleslav 4 : 2 Karlovy Vary
25. 06. 12. 18:00 Kladno 3 : 1 Mladá Boleslav
26. 08. 12. 16:00 Mladá Boleslav 3 : 6 Zlín
27. 17. 12. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 1 Pardubice
28. 20. 12. 18:00 Olomouc 3 : 2np Mladá Boleslav
29. 22. 12. 16:00 Mladá Boleslav 5 : 4pp Kometa Brno
30. 26. 12. 16:00 Liberec 2 : 0 Mladá Boleslav
31. 22. 01. 17:30 Mladá Boleslav 1 : 2 Třinec
32. 30. 12. 17:00 Plzeň 3 : 2np Mladá Boleslav
33. 03. 12. 17:30 Mladá Boleslav 4 : 6 Litvínov
34. 07. 01. 18:30 Sparta Praha 3 : 2np Mladá Boleslav
35. 10. 01. 18:00 Mountfield HK 2 : 3pp Mladá Boleslav
36. 11. 01. 16:00 Mladá Boleslav 6 : 3 Vítkovice
37. 17. 01. 17:30 Karlovy Vary 2 : 4 Mladá Boleslav
38. 19. 01. 17:20 Mladá Boleslav 5 : 2 Kladno
39. 24. 01. 17:30 Zlín 4 : 1 Mladá Boleslav
40. 26. 01. 15:00 Pardubice 2 : 3pp Mladá Boleslav
41. 28. 01. 17:30 Mladá Boleslav 3 : 0 Olomouc
42. 31. 01. 18:00 Kometa Brno 2 : 1np Mladá Boleslav
43. 02. 02. 16:30 Mladá Boleslav 4 : 1 Liberec
44. 12. 02. 17:00 Třinec 4 : 6 Mladá Boleslav
45. 15. 02. 15:00 Mladá Boleslav 3 : 1 Plzeň
46. 16. 02. 15:30 Litvínov 2 : 3np Mladá Boleslav
47. 18. 02. 18:30 Sparta Praha 6 : 2 Mladá Boleslav
48. 23. 02. 16:00 Mladá Boleslav 3 : 2np Mountfield HK
49. 28. 02. 17:30 Vítkovice 2 : 3np Mladá Boleslav
50. 01. 03. 16:00 Mladá Boleslav 4 : 3pp Karlovy Vary
51. 03. 03. 17:30 Kladno 3 : 2 Mladá Boleslav
52. 06. 03. 18:00 Mladá Boleslav 3 : 0 Zlín