Tipsport extraliga

Tabulky a rozpisy zápasů

Tabulka

Tipsport extraliga Zápasy Výhry Výhry pr. Prohry pr. Prohry Skóre +/- Body
1. HC Sparta Praha 17 8 0 0 3 65:43 14 35
2. HC Škoda Plzeň 16 10 0 0 4 58:42 8 32
3. BK Mladá Boleslav 17 9 0 0 5 51:36 5 32
4. HC Kometa Brno 16 9 0 0 4 46:38 8 32
5. HC Oceláři Třinec 18 9 0 0 6 63:48 7 31
6. HC Energie Karlovy Vary 18 9 0 0 7 61:47 0 30
7. Bílí Tygři Liberec 16 8 0 0 6 56:55 7 28
8. Mountfield HK 18 7 0 0 8 48:53 -4 26
9. HC Vítkovice Ridera 18 4 0 0 7 46:58 -7 23
10. HC Olomouc 17 5 0 0 8 34:52 -7 20
11. Rytíři Kladno 16 4 0 0 7 47:62 -8 19
12. HC Verva Litvínov 17 4 0 0 9 42:53 -4 17
13. PSG Berani Zlín 17 5 0 0 11 48:59 -11 16
14. HC Dynamo Pardubice 17 5 0 0 11 37:56 -8 16

Rozpis zápasů

Datum Čas Domácí Výsledek Hosté
1. 13. 09. 17:30 Vítkovice 1 : 2pp Olomouc
2. 15. 09. 17:00 Olomouc 1 : 2pp Mladá Boleslav
3. 20. 09. 17:30 Zlín 1 : 4 Olomouc
4. 22. 09. 17:00 Olomouc 3 : 2 Karlovy Vary
5. 27. 09. 18:00 Olomouc 3 : 1 Pardubice
6. 29. 09. 16:00 Kladno 4 : 3pp Olomouc
7. 04. 10. 18:00 Olomouc 0 : 4 Plzeň
8. 06. 10. 16:00 Liberec 2 : 0 Olomouc
9. 12. 10. 15:00 Olomouc 1 : 3 Kometa Brno
10. 24. 09. 18:00 Třinec 7 : 3 Olomouc
11. 18. 10. 18:00 Olomouc 0 : 2 Mountfield HK
12. 20. 10. 17:30 Litvínov 3 : 4 Olomouc
13. 25. 10. 18:00 Olomouc 0 : 4 Sparta Praha
14. 27. 10. 17:00 Olomouc 3 : 4pp Vítkovice
15. 29. 10. 17:30 Mladá Boleslav 5 : 1 Olomouc
16. 01. 11. 18:00 Olomouc 3 : 5 Zlín
17. 03. 11. 15:30 Karlovy Vary 2 : 3 Olomouc
18. 15. 11. 18:00 Pardubice : Olomouc
19. 17. 11. 17:00 Olomouc : Kladno
20. 22. 11. Plzeň : Olomouc
21. 24. 11. Olomouc : Liberec
22. 26. 11. Kometa Brno : Olomouc
23. 29. 11. Olomouc : Třinec
24. 01. 12. Mountfield HK : Olomouc
25. 06. 12. Olomouc : Litvínov
26. 08. 12. Sparta Praha : Olomouc
27. 18. 12. Vítkovice : Olomouc
28. 20. 12. Olomouc : Mladá Boleslav
29. 22. 12. Zlín : Olomouc
30. 26. 12. Olomouc : Karlovy Vary
31. 28. 12. Olomouc : Pardubice
32. 30. 12. Kladno : Olomouc
33. 03. 01. Olomouc : Plzeň
34. 05. 01. Liberec : Olomouc
35. 10. 01. Olomouc : Kometa Brno
36. 12. 01. Třinec : Olomouc
37. 17. 01. Olomouc : Mountfield HK
38. 19. 01. Litvínov : Olomouc
39. 24. 01. Olomouc : Sparta Praha
40. 26. 01. Olomouc : Vítkovice
41. 28. 01. Mladá Boleslav : Olomouc
42. 31. 01. Olomouc : Zlín
43. 02. 02. Karlovy Vary : Olomouc
44. 12. 02. Pardubice : Olomouc
45. 14. 02. Olomouc : Kladno
46. 16. 02. Plzeň : Olomouc
47. 21. 02. Olomouc : Liberec
48. 23. 02. Kometa Brno : Olomouc
49. 28. 02. Olomouc : Třinec
50. 01. 03. Mountfield HK : Olomouc
51. 03. 03. Olomouc : Litvínov
52. 06. 03. Sparta Praha : Olomouc