Medvěděv přejel červenou čáry, odkrytou branku ale netrefil.
58.
Američané zkusí ještě hru bez brankáře, Bishop je na střídačce.
55.
Rusové zvyšují na 5:3! Kovalčuk našel přihrávkou skrz brankoviště Radulova, který trefil odkrytou branku.
55.
Další komplikace pro USA: Kristov udeřil soupeře hokejkou do obličeje a míří na tresnou lavici.
54.
Rusko podruhé v utkání vede - 4:3! Thompson chyboval při rozehrávce a vznikl velký závar v Bishopově brankovišti. Nejlépe se zorientoval Medvěděv a uklidil puk do sítě.
54.
Kovalčuk se přes obránce kličkou neprosadil a s pukem skončil v rohu.
52.
Pěrežogin trefil jen brankovou konstrukci, od které vyletěl do hlediště. Bude se vhazovat ve středním pásmu.
51.
Pas Chrise Butlera skončil na zakázaném uvolnění. Hra se přesune před Bishopa.
50.
Kovalčuk hledal před brankou najíždějícího Radulova, ten však pas nezpracoval. Vzápětí téměř totožná přihrávka už vůbec neprošla.
49.
Proti Rjasenského dělovce Bishop včas sklapl betony.
47.
Rychlý útok Američanů zastavil hvizd sudího kvůli postavení mimo hru.
45.
Popov připravil puk do jízdy Pěrežoginovi, který vlétl do útočné třetiny. Bishop proti němu vyjel a zmenšil mu střelecký úhel.
44.
Mossovo nahození ukryl Bryzgalov ve výstroji.
44.
Palushaj stahovačkou obelstil obránce a vypálil. Jeho střela byla sražená do hlediště.
43.
Popov jen posunul puk na Bishopa, který jej raději ukryl pod lapačkou. Bude se vhazovat ve třetině USA.
42.
Mozjakin rychlou střelou zápěstí americkou branku minul. Rusové zakládají další útok od Bryzgalova.