20. června 2014 17:19 Lidovky.cz > Sport > MS fotbal 2014

Touréovým zemřel bratr. Další fotbalista musel smrt v rodině dementovat

Obránce Pobřeží Slonoviny Serey Die se takto rozplakal při hymně. Pouze však z... | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy Obránce Pobřeží Slonoviny Serey Die se takto rozplakal při hymně. Pouze však z... | foto: ČTK/AP

SAO PAULO/PRAHA Prohra s Kolumbií na mistrovství světa fotbalisty Pobřeží slonoviny bolela. Ale s jejich další ztrátou se vůbec nedá srovnat: jen pár hodin po zápase zemřel Yayovi a Kolovi Touréovým mladší bratr Ibrahim.

"Byl to pro ně těžký den. Celá naše výprava v Brazílii je v této bolestivé chvíli podporuje," citovala prohlášení svazu Pobřeží slonoviny agentura AP.

Příčina smrti osmadvacetiletého hráče libanonského celku Al Safa nebyla uvedena, podle britských médií však šlo o rakovinu, se kterou se měl léčit v nemocnici v Manchesteru. Rovněž není jasné, zda sourozenci kvůli smutné události odcestují z dějiště šampionátu.

Hráči Kolumbie utěší po prohraném zápase Yaya Tourého z porážky. To ještě...

Hráči Kolumbie utěšují po prohraném zápase Yaya Tourého. To ještě netušil, že za pár hodin bude prožívat neporovnatelně větší bolest...

Zápasu s Kolumbií navíc předcházely na sociálních sítích zprávy o úmrtí otce Sereye Diého, které se však posléze ukázaly jako nepravdivé. Vyvrátil je sám záložník Pobřeží slonoviny, který po utkání uvedl, že při hymně plakal kvůli hrdosti z reprezentace. Jeho otec totiž zemřel už v roce 2004.

ČTK, Lidovky.cz

Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete
Letní pohledy ke stažení: Vytiskněte, vymalujte a pošlete

Chcete někomu udělat radost pohledem, který domalujete a vybarvíte s dětmi? Připravili jsme celou sérii, kterou si zdarma stáhnete. Využít ji mohou i účastníci našeho Letního kolotoče.