Cacaovi nevyšla gólová přihrávka na Mesuta Özila.
Uruguay
Na Cavaniho si už dal pozor Friedrich.
28. minuta
gól

Je vyrovnáno! Po krasné přihrávce Suáreze se s ledovým klidem prosadil Cavani - 1:1.

• Uruguay - Německo (CAVANI VYROVNÁVÁ).

Uruguay - Německo (CAVANI VYROVNÁVÁ). / Autor: Reuters

25. minuta
Uruguay
Diego Forlán byl na poslední chvíli zastaven Mertesackerem.
22. minuta
Německo
Khedira uvolňoval ve vápně soupeře Cacaua, ale nepřesně.
18. minuta
gól

Je to branka! Německo vede 1:0. Kapitán Němců Bastian Schweisteiger vypálil ze střední vzdálenosti a jeho pokus dorazil za Musleru Thomas Müller.

• Uruguay - Německo (Müller dává branku).

Uruguay - Německo (Müller dává branku). / Autor: Reuters

16. minuta
Už po čtvrt hodině hry se Nelson Mandela Bay žene mexická vlna. Tento zápas je jeden z vrcholů šampionátu.
10. minuta
Německo
Německý tlak vyústil v první vyloženou gólovou šanci. Po skvělém centru hlavičkoval Friedrich pouze do břevna!
9. minuta
Německo
S německým rohem měli Uruguayci hodně starostí.
7. minuta
Uruguay
Diego Forlán standartku ze dvaceti metrů nedokázal přetavit ve vedoucí branku.
4. minuta
Německo
Cacau se už radoval z první branky zápasu, rozhodčí mu radost ale překazil, neboť pro postavení mimo hru gól neuznal.
3. minuta
Schweinsteigerům přímý kop nenašel ani jednoho spoluhráče.
1. minuta
Utkání zahájili hráči Uruguaye.
20:22
Oba týmy už jsou na hrací ploše a po hymnách zápas o bronzovou medaili začne.
20:19

Zápas se odehraje na stadionu Nelsona Mandely v Port Elizabeth, kde panují teploty okolo 14 stupně Celsia.

• Nelson Mandela Bay.

Nelson Mandela Bay. / Autor: Reuters

20:16
Do dnešního zápasu nezasáhne v základní sestavě kvůli zdravotním potížím Miroslav Klose, čímž tak přijde o šanci dotáhnout se, či předskočit Ronalda v historické tabulce střelců.
20:06
Dobrý večer. Dnešním zápasem o bronz mezi Uruguayí a Německem Vás bude provázet sportovní redaktor Lidovky.cz Tomáš Vrábel.